MECHTALKS PANDEMİ VE İKLİM KRİZİ KARŞISINDA BİNA YAPIMININ GELECEĞİNE IŞIK TUTTU “BloombergHT “Dünya için Bir Şey Yap” programında iş yeri ruhsatlandırılmasında havalandırmanın önemi konusu işlendi ISKAV 47’nci Mütevelli Heyeti Olağan Seçimli Genel Kurulu Gerçekleştirildi Bosch Termoteknik profesyonelleri genç mekanik tasarımcılar ile buluştu Hifyber, Ofis Binalarının İç Mekân Hava Kalitesine Dikkat Çekiyor GoodWe, BNEF Londra 2021 Zirvesi'nde net sıfır etkinleştiren Akıllı Enerji Yönetim Sistemini vurguluyor ÜNİVERSİTELER DE SEÇİMİNİ DAIKIN’DEN YANA KULLANIYOR Bomaksan’dan büyüme atağı ATLANTİK GRUP, ISK SODEX’TE ENERJİ VERİMLİLİGİ YÜKSEK CİHAZLARI İLE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ İSİB Sektör Strateji Çalıştayı Türk İklimlendirme Sektörü’nün Global Stratejisini Masaya Yatırdı WAVIN SENTIO KONTROL SİSTEMİ İLE KONFORLU YERDEN ISINMA İZOCAM’DAN “A” SINIFI YALITIM ÇÖZÜMÜ: MİNERAL YÜN ARA BÖLME LEVHASI BAYMAK’TAN KOMBİ BAKIMININ PÜF NOKTALARI ALT YAPIYI DEĞİŞTİRMEDEN KLİMANIZI DEĞİŞTİRİN TASARRUF VE YÜKSEK PERFORMANS USTASI YENİ KOMBİ DAIKIN CSU PREMIX İLE TANIŞIN

TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ

Bir soğutma devresinin ana işlevinin yönetimi, küçük ve basit bir valf olan genleşme valfine emanet edilmiştir. Bu bileşenin mükemmel optimizasyonu, tüm sistemin verimliliğini artırır.

 

Esasen, bu vananın tüm bileşenlerle sinerjisi, soğutma devresini karakterize eder ve yıl boyunca tüm iklimsel değişikliklerde sabit performansın korunmasını mümkün kılar.

 

2028E valf serisi, kondenserden sıvı alan ve onu evaporatöre enjekte ederek genleşme deliği boyunca gerekli basınç düşüşünü yaratan bir kısma cihazıdır. Pistonun açılma zaman fazını modüle ederek evaporatöre soğutucu akışını düzenler ve geniş bir güç aralığına izin verir. Darbe Genişlik Modülasyonu (PWM) prensibi ile düzenlenmesi gereken bir AÇMA/KAPAMA valfidir.

 

Bir elektronik regülatör tarafından çalıştırılır ve bu şekilde daha yüksek bir verimliliğe (ve ardından tesis yönetim maliyetlerinde makul bir düşüşe) ulaşan soğutucu akışkanın daha doğru bir şekilde ölçülmesine ve evaporatör yükündeki değişikliklere daha hızlı yanıt verilmesine olanak tanır.

 

Valf, kapalı konumdayken hermetik bir sızdırmazlığı garanti edebilir ve normalde kapalı bir solenoid valf olarak çalışır. Yani bu valfi likit hattındaki tek valf olarak genişlemeden önce sisteme takabilir, selenoid valfi laminasyondan önce çıkarabilirsiniz.

 

Valf, herhangi bir voltaj kaynağı ile çalıştırılabilir. Castel el kitabında çok sayıda bağlantı ve elektriksel özelliklere sahip, her türlü müşteri ihtiyacına uyacak şekilde uygun şekilde incelenmiş geniş bir bobin yelpazesi listelenmiştir.

 

Klima Odası, Dolap, Masa, buz paneli ve plug-in gibi tüm kurulumlar için mükemmel genleşme vanasına ihtiyacınız varsa, 

 

 

2028E ile çözümü bulacaksınız.

Tüm R744 akışkan koşulları, kritik altı veya kritik üstü durum ile çalışabilir; gövdenin bütünlüğü ve paslanmaz çeliğin ömür boyu dayanıklılığı, çok sayıda anahtarlama döngüsünü garanti eder.

Sadelik ve güvenlik, 90 bar'a kadar çalışabilen ve ayrıca 40 bar'ın üzerindeki basınç farkı değerlerinde bile çalışabilen bu genleşme vanasını diğerlerinden ayıran başlıca niteliklerdir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

MCE 2022 banner-26