MECHTALKS PANDEMİ VE İKLİM KRİZİ KARŞISINDA BİNA YAPIMININ GELECEĞİNE IŞIK TUTTU “BloombergHT “Dünya için Bir Şey Yap” programında iş yeri ruhsatlandırılmasında havalandırmanın önemi konusu işlendi ISKAV 47’nci Mütevelli Heyeti Olağan Seçimli Genel Kurulu Gerçekleştirildi Bosch Termoteknik profesyonelleri genç mekanik tasarımcılar ile buluştu Hifyber, Ofis Binalarının İç Mekân Hava Kalitesine Dikkat Çekiyor GoodWe, BNEF Londra 2021 Zirvesi'nde net sıfır etkinleştiren Akıllı Enerji Yönetim Sistemini vurguluyor ÜNİVERSİTELER DE SEÇİMİNİ DAIKIN’DEN YANA KULLANIYOR Bomaksan’dan büyüme atağı ATLANTİK GRUP, ISK SODEX’TE ENERJİ VERİMLİLİGİ YÜKSEK CİHAZLARI İLE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ İSİB Sektör Strateji Çalıştayı Türk İklimlendirme Sektörü’nün Global Stratejisini Masaya Yatırdı WAVIN SENTIO KONTROL SİSTEMİ İLE KONFORLU YERDEN ISINMA İZOCAM’DAN “A” SINIFI YALITIM ÇÖZÜMÜ: MİNERAL YÜN ARA BÖLME LEVHASI BAYMAK’TAN KOMBİ BAKIMININ PÜF NOKTALARI ALT YAPIYI DEĞİŞTİRMEDEN KLİMANIZI DEĞİŞTİRİN TASARRUF VE YÜKSEK PERFORMANS USTASI YENİ KOMBİ DAIKIN CSU PREMIX İLE TANIŞIN

ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ

Otomatik yıkama özelliği olan Promate AQB elektrostatik filtre, kaliteli temiz hava ihtiyacını karşılaması ve geliştirilen kendini temizleme özelliği ile benzersiz bir yapıdadır. Filtre kirlilik seviyesi sürekli kontrol altında tutulduğundan, hava temizleme performansı stabil ve sürdürülebilirdir. Promate AQB serisi elektrostatik filtre sistemi, yağ buharı ve dumanı oluşturan mikro partikülleri, alüminyum plakalarda toplar. Kirlenme olduğunda, filtre hücresini yerinden çıkartmaya gerek duyulmaz. Otomasyon üzerinden önceden belirlenmiş periyotlarda temizlik programı devreye girerek kendini temizler, kurutur ve yeniden çalışmaya hazır hale getirir. İşletme ve kullanıcı dostudur.

 

ISO 16890 VERİMLİLİK TESTİ

Toplayıcı plakaları geliştirilmiş olup pazardaki en yüksek yüzey alanına sahiptir. 

 

ePM1 - %96,65, ePM2,5 - %96,90 ve ePM10 - %97,69 oranlarına ulaşılmış olup bu oranlar ESP ürünlerinde pazara sunulan en yüksek değerdir.

 

PROMATE AQUABRIGHT AVANTAJLARI

Ön programlama özelliği ile istenilen zamanda kendini temizler.

Sıcaklık, basınç, taşma ve kimyasal seviye kontrolünü otomatik yaparak güvenli kullanım sunar.

Filtre kirliliği sürekli kontrol altında tutulur.

Klasik ESP’lerde filtre dolmaya başladıkça meydana gelen yağ, duman ve koku kaçakları olmaz.

Stabil ve sürdürülebilir filtreleme verimi sayesinde aktif karbon filtre kullanım ömrü uzar.

Bakım ve temizliği klasik yöntemlerden çok daha kolay ve ekonomiktir, personel ihtiyacı yoktur.

İster kanal tipi ister santral tipi olarak uygulanabilir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

MCE 2022 banner-26