MECHTALKS PANDEMİ VE İKLİM KRİZİ KARŞISINDA BİNA YAPIMININ GELECEĞİNE IŞIK TUTTU “BloombergHT “Dünya için Bir Şey Yap” programında iş yeri ruhsatlandırılmasında havalandırmanın önemi konusu işlendi ISKAV 47’nci Mütevelli Heyeti Olağan Seçimli Genel Kurulu Gerçekleştirildi Bosch Termoteknik profesyonelleri genç mekanik tasarımcılar ile buluştu Hifyber, Ofis Binalarının İç Mekân Hava Kalitesine Dikkat Çekiyor GoodWe, BNEF Londra 2021 Zirvesi'nde net sıfır etkinleştiren Akıllı Enerji Yönetim Sistemini vurguluyor ÜNİVERSİTELER DE SEÇİMİNİ DAIKIN’DEN YANA KULLANIYOR Bomaksan’dan büyüme atağı ATLANTİK GRUP, ISK SODEX’TE ENERJİ VERİMLİLİGİ YÜKSEK CİHAZLARI İLE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ İSİB Sektör Strateji Çalıştayı Türk İklimlendirme Sektörü’nün Global Stratejisini Masaya Yatırdı WAVIN SENTIO KONTROL SİSTEMİ İLE KONFORLU YERDEN ISINMA İZOCAM’DAN “A” SINIFI YALITIM ÇÖZÜMÜ: MİNERAL YÜN ARA BÖLME LEVHASI BAYMAK’TAN KOMBİ BAKIMININ PÜF NOKTALARI ALT YAPIYI DEĞİŞTİRMEDEN KLİMANIZI DEĞİŞTİRİN TASARRUF VE YÜKSEK PERFORMANS USTASI YENİ KOMBİ DAIKIN CSU PREMIX İLE TANIŞIN

DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN

vBaymak şofben, yanmanın en önemli komponentlerinden olan ve en zorlu şartlarda bile uzun yıllar boyunca tam performans gösteren Avrupalı eşanjörü ile ısıyı kusursuz biçimde iletip, yüksek verim sağlıyor. Yeni şofbenler, enerji verimliliği yönetmeliğine göre XL kullanım suyu profili ve A sınıfı enerji tüketimi avantajlarıyla konforu yüksek tasarrufla birlikte sunuyor. 

 

Baymak şofbenler, geniş alev modülasyonu sayesinde düşük debilerde bile tüketici ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verebiliyor; bunun yanında tam donanımlı elektronik ateşleme sistemi sayesinde güvenli kullanım sağlıyor. Yüksek konfor için cihaza entegre edilen akış sensörü de kesintisiz ve dengeli bir şekilde sıcak su temininde büyük rol oynuyor. Herhangi bir arıza durumunda uyarı sistemi devreye girerek LCD ekran üzerinde hata kodunu gösterip kullanıcıyı uyarıyor. Düşük voltaj gerilimlerinde bile (min. 170 V) cihaz tüm fonksiyonlarını eksiksiz olarak yerine getirecek bir teknik donanıma sahip. Voltaj dalgalanması yaşanan bölgelerde de rahatlıkla kullanılabilme imkânı sunuyor.

 

Güvenlik için gerekli olantüm özelliklere sahip

Baca tıkanmasına karşı emniyet sistemi, ısı emniyet termostatı, elektronik modülasyonlu gaz valfi ve iyonizasyonlu alev kontrol sistemi sayesinde sıcak su konforunu kullanıcılarına güvenle sunan Baymak hermetik şofben, kompakt boyutları ve 4 mt’ye kadar dikey ve yatay baca imkanıyla da montaj kolaylığı sunuyor. 

 

Şofben eşanjörü üzerinde olan özel tasarım NTC sensörü, donma koruma fonksiyonu yerine getirirken aynı zamanda dışarıdan ilave bir bağlantı ekipmanına ihtiyaç duyulmadan güneş kolektörü solar sistemiyle de entegre çalışabiliyor. Yeni BH 12 Baymak şofbenler 49 db gibi oldukça düşük ses seviyesiyle kullanım konforu ve yeni nesil ekran ve kullanıcı arayüzüyle rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

MCE 2022 banner-26