MECHTALKS PANDEMİ VE İKLİM KRİZİ KARŞISINDA BİNA YAPIMININ GELECEĞİNE IŞIK TUTTU “BloombergHT “Dünya için Bir Şey Yap” programında iş yeri ruhsatlandırılmasında havalandırmanın önemi konusu işlendi ISKAV 47’nci Mütevelli Heyeti Olağan Seçimli Genel Kurulu Gerçekleştirildi Bosch Termoteknik profesyonelleri genç mekanik tasarımcılar ile buluştu Hifyber, Ofis Binalarının İç Mekân Hava Kalitesine Dikkat Çekiyor GoodWe, BNEF Londra 2021 Zirvesi'nde net sıfır etkinleştiren Akıllı Enerji Yönetim Sistemini vurguluyor ÜNİVERSİTELER DE SEÇİMİNİ DAIKIN’DEN YANA KULLANIYOR Bomaksan’dan büyüme atağı ATLANTİK GRUP, ISK SODEX’TE ENERJİ VERİMLİLİGİ YÜKSEK CİHAZLARI İLE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ İSİB Sektör Strateji Çalıştayı Türk İklimlendirme Sektörü’nün Global Stratejisini Masaya Yatırdı WAVIN SENTIO KONTROL SİSTEMİ İLE KONFORLU YERDEN ISINMA İZOCAM’DAN “A” SINIFI YALITIM ÇÖZÜMÜ: MİNERAL YÜN ARA BÖLME LEVHASI BAYMAK’TAN KOMBİ BAKIMININ PÜF NOKTALARI ALT YAPIYI DEĞİŞTİRMEDEN KLİMANIZI DEĞİŞTİRİN TASARRUF VE YÜKSEK PERFORMANS USTASI YENİ KOMBİ DAIKIN CSU PREMIX İLE TANIŞIN

BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER

Yüksek teknolojiye sahip üretim hatlarında ısıl verimliliği yüksek ve hatasız radyatör üretimini hedefleyen Baymak, yeni nesil alüminyum döküm radyatörler tasarruf ve enerji verimliliği konusunda öncülük etmeye devam ediyor. Isı performansının artmasını sağlamak için Türkiye’de ilk kez üretilen 55 cm eksenli olarak üretilen alüminyum döküm radyatörler, 630 mm yükseklik ve 400 ila 1600 mm arasında 8 farklı model genişliğine sahip. 6 bar çalışma basınç dayanımı ve düşük su hacmi sayesinde işletme giderlerinde tasarruf ve verimlilik sağlayan döküm radyatörler, standart modellere ek olarak zeminden bağlantılı tesisata da uygun olan garnitürlü tiplerle ve özel aksesuarları sayesinde zemine de monte edilebiliyor. Ventilli garnitürlü tipleri de termostatik vana kontrollü tesisatlar için de uygun.

 

Oval kenar detayı ile yeni bir tasarımla üretilen radyatörler, 80 mm dilim genişliği ve 1800 mm yüksekliğinde. Ayrıca 300 ila 600 mm genişlik arasında 3 farklı modelden oluşuyor. Yeni nesil radyatörler, Max 10 bar işletme basıncı ile ½” bağlantılara uygun olup RAL 9016 beyaz rengiyle dikkat çekiyor.

 

Alüminyum panel radyatör serisinin diğer bir modeli ise mekanlardaki sıcaklığın konforu yaşatmak için tasarlanmış estetik bir ürün. Dilim genişliği 77 mm olan 300 ila 1800 mm arasında 5 farklı yükseklik modelinde 600 ila 2000 mm arasında farklı genişliklerde geniş bir ürün yelpazesiyle proje ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. 

 

Baymak alüminyum havlu radyatör serisinin diğer iki modeli ile mekanlardaki sıcaklığın konforunu yaşatmak için tasarlanmış beyaz boyalı elips borulu ve krom görünümlü yuvarlak borulu estetik şık ürün. Genişliği 500 mm olup 700 ila 1800 mm arasında 6 farklı yükseklik modeliyle geniş bir ürün yelpazesiyle proje ihtiyaçlarına cevap vermeye hazır.

 

Yeni nesil radyatörün başlıca özellikleri şöyle: 

1. Daha az suyla ısınıp enerji tasarrufu sağlıyor.

2. Alüminyum madde özelliği itibarıyla çok iyi bir ısı iletkeni.

3. Hafif olan alüminyum radyatör binaya daha az yük bindiriyor.

4. Paslanma ve korozyona dayanıklı.

5. Kullanım ömrü rakiplerine göre oldukça uzun.

6. Yeni tasarımıyla mekanlara estetik ve güzellik katıyor.

7. Alüminyumun yüzde 100 geri dönüşümlü bir madde olması nedeniyle hem sağlığı hem de çevreyi koruyor. 

8. Dilimler arasında nipelli birleşim tekniği kullanılarak üretilen radyatör ebatlarında ekleme veya azaltma olanağı bulunuyor. (Alüminyum döküm radyatörlerde dilimler istenilen sayıda gruplandırılabiliyor. Sorun çıkması halinde sorunlu dilim kolaylıkla bütüne zarar vermeden değiştirilebiliyor.)

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

MCE 2022 banner-26