Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK Dünya markaları 15. Kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu ALARKO CARRIER İLK ALTI AYDA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRDÜ Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi Mitsubishi Heavy’e EcoVadis’ten Üçüncü Kez Gümüş Not Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi Mitsubishi Electric'in Net Sıfır Enerji Test Tesisi SUSTIE WELL Platin Sertifikası Aldı Aironn, İstanbul’un Marka Değerini Artıracak Tersane İstanbul’un Fan Gruplarını Üretecek DAIKIN TÜRKİYE 11 YILDA 27 KAT BÜYÜDÜ Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ZAFER SARI

Wavin’den sektöre özel dijital çözümler

Plastik boru sektörüne yön veren Wavin Türkiye, çalışanlarına ve müşterilerine pek çok konuda dijital çözümler sunuyor. Wavin’in web sitesinde yer alan ses kontrol hesaplama aracı  en sessiz boruyu seçmeye imkan tanırken mühendisler için hazırlanan Bim/Revit paketleri, uygulayıcılarına kolaylık sağlıyor. Wavin, ayrıca sektörün ilk eğitim merkezi olan Wavin Academy ile de tesisatçı, teknisyen, uygulamacı, mühendis, öğrenci, bayi ve diğer çözüm ortaklarına ücretsiz eğitimler veriyor. 
 
Dünyayı etkisi altına alan salgının etkisiyle  her alanda dijitalleşmenin önemi arttı. Dijital dönüşüm ile birçok yeni teknoloji hem Türkiye’de hem de dünyada kullanılmaya başladı. Plastik boru sektörüne yön veren Wavin de sunduğu dijital çözümlerle sektörün bu konuda da öncüsü oluyor.
 
Wavin Serap Uzun kopyaWavin Ses Kontrol HesaplamaAraci Yeni dijital çözümlerin  giderek önem kazandığını vurgulayan Wavin Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü Serap Uzun “Pandemi süreci dijitalleşme seviyesini de önemli derecede artırdı. Özellikle pazarlama aktivitelerimiz önemli ölçüde dijitale kaydı. Bundan sonraki süreçte de her alanda dijitalleşmenin daha da artacağını düşünüyoruz. Bu doğrultuda, globalde başlatılan LaunchPad inovasyon projesini yürütüyor, çalışma arkadaşlarımızın  yenilikçi fikirlerini duyurmaları konusunda onları cesaretlendiriyor ve çalışmalarına destek sağlıyoruz” dedi.   
 
Wavin Ses Kontrol Hesaplama Aracı ile en sessiz boruyu seçin 
Sessiz borunun mucidi Wavin, atık su tesisasıta yönelik yeni hesaplama aracı geliştirdi. Türkiye’de 50 yıldır plastik boru sektöründe faaliyet gösteren Wavin, Ses kontrol hesaplama aracıyla, atık su projelerindeki ses seviyelerini farklı parametrelere göre hesaplıyor. Web üzerinden tesisattaki sesleri ölçen hesaplama aracı, projelerin ses seviyesini bildirerek mühendislerin ve uygulamacıların en doğru sessiz boruyu seçmesini sağlıyor. Hesaplama aracını kullanmak için hesaplama aracına projeye ait verilerinizi girerek kayıt yaptırmanız yeterli. Ölçüm sonuçları sistem üzerinde hızlıca hesaplandıktan sonra ayrıntılı rapor e-posta hesabına gönderiliyor. 
 
Wavin Academy
 
Wavin Academy, 10 Webinar’la boru seçimindeki incelikleri anlattı
Küresel bir marka olarak bina ve altyapı alanındaki yenilikçi çözümleriyle Wavin Türkiye, Wavin Academy ile eğitimlerini online platforma taşıyarak geçtiğimiz yıldan bu yana 10 Webinar gerçekleştirdi. Eğitimlerinde binlerce kişiyi ağırlayan Wavin, “Yerden Isıtma Boruları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?” , “En Doğru Sessiz Boru Nasıl Seçilir?”, “QuickStream Sifonik Sistem ile Yağmur Suyu Tahliyesi”, “Yerden Isıtmada Alternatif Otomasyon Çözümleri” “ Covid-19'un Yayılmasında Atık Su Tesisatının Etkisi ve Alınabilecek Önlemler” gibi farklı konularla sektör paydaşlarını aydınlatıyor. 
 
“Akıllı Asistan’ tasarımcıya yol gösteriyor” 
Wavin’in Mühendisler için hazırladığı Bim/Revit paketleriyle boru sistemlerinin BIM modeli tasarımları hızlanıyor. Tasarımcının işini kolaylaştıran paket içinde sunulan ‘Akıllı Asistan’ özelliği, tasarımcıya bağlantıların olması gereken şeklini önererek yol gösteriyor. Web sitesinden ücretsiz indirilebilen bu paket kullanılırken kataloğa bakmayı veya ürünü detaylıca bilmeyi gerektirmiyor.
Wavin’in sektöre yön veren dijital çözümleriyle tanışmak için www.wavin.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52