Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK Dünya markaları 15. Kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu ALARKO CARRIER İLK ALTI AYDA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRDÜ Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi Mitsubishi Heavy’e EcoVadis’ten Üçüncü Kez Gümüş Not Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi Mitsubishi Electric'in Net Sıfır Enerji Test Tesisi SUSTIE WELL Platin Sertifikası Aldı Aironn, İstanbul’un Marka Değerini Artıracak Tersane İstanbul’un Fan Gruplarını Üretecek DAIKIN TÜRKİYE 11 YILDA 27 KAT BÜYÜDÜ Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ZAFER SARI

GRUNDFOS VE YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR

YILDIZ TENİK ÜNİVERSİTE´SİNİN SERTİFİKALANDIRACAĞI YENİ NESİL GELİŞİM PROGRAMI ENGINEERING 360° GRUNDFOS AKADEMİ BÜNYESİNDE BAŞLIYOR.
 
İKLİMLENDİRMEDE SOĞUTMA VE ISITMA SİSTEMİNE BÜTÜNCÜL YAKLAŞIM
 
Dünyadaki su ve iklim sorunlarına çözüm üretmeye odaklanmış lider su çözümleri üreticisi Grundfos ve Yıldız Teknik Üniversitesi ortaklığıyla hazırlanan yeni nesil yetkinlik programı “ENGINEERING 360°” Grundfos Akademi bünyesinde başlıyor.
 
Her seviyedeki mühendis ve teknik profesyoneller için 360 derece yetkinlik kazanımının hedeflendiği online eğitimin içeriği, Yıldız Teknik Üniversitesi Profesörlerinin tecrübesi ve Grundfos Ürün ve Satış Müdürlerinin deneyimleri birleştirilerek en yeni teknolojileri içerecek şekilde tasarlandı. 
 
14-21 Mayıs ve 4-11 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan eğitim programında mühendisler ve teknik profesyoneller, birbirini takip eden içeriklerle cevap aradıkları problemleri çözüme ulaştıracak. Program sonunda katılımcıların kazandıkları yetkinlikler Yıldız Teknik Üniversite tarafından sertifikalandırılacak.
 
Eğitim programları ile her zaman sektörde öne çıkan Grundfos, şimdi de Yıldız Teknik Üniversitesi´yle birlikte her seviyedeki mühendis ve teknik profesyonel için yeni bir eğitim programı düzenliyor. ENGINEERING 360° programı ile mekanik mühendislik sektöründe çalışan ve bu konuda uzmanlıklarını geliştirmek isteyen profesyonellerin iş yapma becerilerini tüm yönleriyle geliştirmeleri hedefleniyor. Mühendisler ve teknik profesyoneller, katıldıkları programı Yıldız Teknik Üniversitesi Sertifikası ile belgeleme şansına sahip olacak.
 
ÇÖZÜM BULACAKSINIZ
 
Isıtma ve soğutma alanında yeni nesil teknolojik çözümler arayışına kaynak olacak 1.modül eğitim programı, katılımcıların teorik bilgileri pratik bilgiler ile birleştirerek yeni bir bakış açısı kazanmalarını sağlayacak. Mühendis ve teknik profesyoneller kariyerlerinde cevabını aradıkları problemleri Yıldız Teknik Ünivesitesi profesörlerinin tecrübesi ve Grundfos Ürün ve Satış Müdürlerinin deneyimleri ile çözüme ulaştıracak.
 
Katılımcılar mühendislerin alanlarında fark yaratmak için ihtiyaç duyduğu iletişim, problem çözme yeteneği gibi diğer yeterlilikleri dünyadaki son eğitim trendlerine göre hazırlanmış içeriklerle tamamlama fırsatı bulacaklar.
 
TEKNİK YETERLİLİK MODÜLÜ 
 
4 gün ve toplamda 8 saat olmak üzere online gerçekleştirilecek eğitim programından oluşacak teknik yeterlilik modülü; Tüm Havalı İklimlendirmede Sulu Isıtma ve Soğutma Sisteminin temel bileşenleri kapsamında Termodinamik-Isı Transferi-Akışkanlar Mekaniği Temellerini kullanarak, enerji optimizasyonuna yönelik vaka analizlerini içerecek bir eğitim programından oluşacak. 
 
Ücretsiz olarak organize edilen ve katılımın sınırlı olduğu programın detaylarını incelemek vekayıt olmak için; Grundfos Türkiye web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 
 
 
WhatsApp Image 2020 05 11 at 12.21.58
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52