Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK Dünya markaları 15. Kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu ALARKO CARRIER İLK ALTI AYDA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRDÜ Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi Mitsubishi Heavy’e EcoVadis’ten Üçüncü Kez Gümüş Not Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi Mitsubishi Electric'in Net Sıfır Enerji Test Tesisi SUSTIE WELL Platin Sertifikası Aldı Aironn, İstanbul’un Marka Değerini Artıracak Tersane İstanbul’un Fan Gruplarını Üretecek DAIKIN TÜRKİYE 11 YILDA 27 KAT BÜYÜDÜ Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ZAFER SARI

GRUNDFOS TÜRKİYE VE ORTA ASYA GENEL MÜDÜRÜ BURAK GÜRKAN

UYGULADIĞI STRATEJİ İLE 2019 YILININ BAŞARILI GEÇMESİNİ SAĞLAYAN GRUNDFOS’UN 2020 HEDEFİ PAZAR PAYINI ARTTIRMAK

 

Grundfos Türkiye ve Orta Asya Genel Müdürü Burak Gürkan, Türkiye’nin içinden geçtiği sıkıntılı döneme rağmen 2019 yılında üretimlerinin arttığını belirtti.

 

2019, Grundfos açısından parlak bir yıldı. Elbette Türkiye’nin içinden geçtiği sıkıntıların bazı yansımaları oldu. Özellikle kurdaki dalgalanmalar başta bizi zorladı. Ama önceliklerimizi, potansiyeli artan noktalara göre değiştirerek bu sıkıntının üstesinden geldik. Gebze’deki fabrikamızda ürettiğimiz hidrofor setlerini çevre ülkelere, Ortadoğu ve Orta Asya’ya satmaya başladık. Dolayısıyla bu süreçte üretimimiz arttı diyebiliriz.

 

"ÇIĞIR AÇAN YENİ TEKNOLOJİLER GELİŞTİRMEK"

Bu yılın başarılı geçmesini sağlayan en önemli faktör tabi ki stratejimiz. Grundfos´un global stratejisi çok sağlam temellere dayanıyor. Bu temeller; lider su çözümleri firması olarak, su teknolojisinde trendleri belirlemek, küresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak, çığır açan yeni teknolojiler geliştirmek ve insanların yaşam kalitesini artırmak olarak özetlenebilir.

 

"GELDİĞİMİZ YERDEN ÇOK DAHA İLERİYE GİDEBİLECEĞİMİZİ GÖRÜYORUZ"

Bu değerlere 2020 yılında yatırım yapmaya devam ederek daha da başarılı bir yıl geçirmeyi hedefliyoruz. Grundfos, Türkiye pazarında lider; fakat geldiğimiz yerden çok daha ileriye gidebileceğimizi görüyoruz. Bu nedenle faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlar için çok yoğun bir plan ile yeni yıla giriyoruz.  2020 yılında Grundfos olarak en büyük hedefimiz pazar payımızı artırmak. Şimdiden 2025 stratejimizi ve bu strateji doğrultusunda hedeflerimizi de belirledik. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52