Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK Dünya markaları 15. Kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu ALARKO CARRIER İLK ALTI AYDA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRDÜ Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi Mitsubishi Heavy’e EcoVadis’ten Üçüncü Kez Gümüş Not Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi Mitsubishi Electric'in Net Sıfır Enerji Test Tesisi SUSTIE WELL Platin Sertifikası Aldı Aironn, İstanbul’un Marka Değerini Artıracak Tersane İstanbul’un Fan Gruplarını Üretecek DAIKIN TÜRKİYE 11 YILDA 27 KAT BÜYÜDÜ Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ZAFER SARI

HANTECH TÜRKİYE İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNE HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI

Elite World Asya Otel’de lansmanını gerçekleştiren Hantech Türkiye bayilerine ve sektör basınına ürünlerini tanıtarak, firmanın hedeflerini açıkladı. 

 

2007 yılından bu yana iklimlendirme ürünleri, elektrikli ev aletleri alanlarında hizmet veren Hantech, Almanya merkezli olarak Avusturya ve İsviçre’de faaliyet gösteriyor. İklimlendirme sektöründeki en önemli üreticilerden biri olan Çinli TCL firması ile birlikte ve Alman mottosuyla sağlam adımlar atan Hantech, kısa süre içerisinde ürün satışlarına başlayarak, önemli bir satış rakamı yakaladı.  Ürün satışlarıyla birlikte bayi ve yetkili servis çalışmalarını da tamamlamaya çalışan şirket, Türkiye genelinde 141 bayi ve yetkili servis sayısına ulaştı.

 

IMG 4170Birinci öncelik iyi bir bayi satış ağı oluşturmak

Geçtiğimiz günlerde Elite World Asya Otel’de lansmanını gerçekleştiren Hantech Türkiye bayilerine ve sektör basınına ürünlerini tanıtarak, firmanın hedeflerini açıkladı. Lansman Ramazan Hantik’in açılış konuşması ile başladı. 

 

Lansmanda konuşma yapan Hantech Türkiye Satış Müdürü Metin Uzun “Hedefimiz, profesyonel satış ve servis anlayışımızla ülkemizin her sathında müşteri memnuniyeti sağlayarak tüketicilerimiz için yüksek kaliteyi ulaşılabilir kılmaktır. Birincil önceliğimiz iyi bir bayi satış ağı oluşturmak. Şimdilik split klimalar, vantilatörler gibi ürün gamıyla hizmet vereceğiz. Yakın zaman içerisinde ürün gamımıza VRF sistemler de eklenecek’’ dedi. Açıklamalarının devamında 135 günde 4000 takım cihaz sattıklarını ve 3500 takım cihazın şu anda faaliyette olduğunu belirtti. 2020 yılında da profesyonel seri VRF sistemlerine geçiş yapacaklarını söyleyen Uzun daha sonra da beyaz eşya tarafında da yavaş yavaş adımlar atacaklarını dile getirdi. Hantech Türkiye Satış Müdürü Metin Uzun, kısa süre içerisinde önemli sayıda bayi ve yetkili servis sayısına ulaştıklarını, yakın zaman içerisinde 81 ilde yapılanmalarını tamamlayacaklarını da belirtti.

 

Lansmanda bir diğer konuşmacı olan Hantech Yönetim Kurulu Danışmanı Murat Özbakır ise Türkiye pazarı hakkında tüm olumsuz görüşlere rağmen, Ramazan Hantik’in Türkiye sevdası üzerine Hantech Türkiye’nin kurulduğunu belirtti.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52