İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

FRIGO BLOCK ISK-SODEX 2019’DA ZİYARETÇİLERDEN TAM NOT ALDI

FRIGO BLOCK TÜRKİYE İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK FUARI ISK-SODEX 2019’DA ZİYARETÇİLERDEN TAM NOT ALDI

 

Avrasya'nın en önemli ve en büyük iklimlendirme fuarı ISK-SODEX 2019, Ekim ayının ilk haftasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi.

 

Isıtma, soğutma, havalandırma, yalıtım, tesisat gibi iklimlendirme sektörünün her bir kolundan firmaların yer aldığı fuarda, Frigo Block ve grup firması Frigo Soğutma her yıl olduğu gibi bu yıl da yerini aldı. Açıklanan fuar ziyaret raporuna göre 106 farklı ülkeden 85 binin üzerinde ziyaretçinin ağırlandığı fuarda, Frigo Block ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. 

 

Global ısınma sebebiyle, Avrupa’da Freon gazının kullanımına getirilen ek vergiler ve yüksek fiyatlar sebebiyle, yeni nesil ürünlerde bu gazların kullanımından vazgeçilmekte ve CO2 gibi doğal soğutucu akışkan kullanan cihazların önemi artmaktadır. Bu kapsamda Frigo Block da, CO2’li teknolojiler konusunda ar-ge çalışmalarını tamamlamış ve artık üretim ve uygulama yapan bir firma olarak fuarda tamamı karbondioksitli akışkanla çalışan kondenser ünitesi, evaporatör ve transkritik booster cihazlarını sergileyerek, bu yeni nesil cihazlarıyla ziyaretçilerden tam not aldı. 

 

Fuar boyunca standında 40’tan fazla farklı ülkeden gelen potansiyel müşterilerle temasta bulunan Frigo Block, tamamen çevreci bir temayla tasarlanan ve uygulanan standıyla da göz doldurdu. 

 

Fuar hakkında görüşlerini dile getiren Frigo Block yönetim kurulu üyesi Sn. Levent Aydın: “Asya, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’da 75’ten fazla ülkeye ihracat yapan Frigo Block, sunduğu kaliteli ürünlerle sektöründeki lider markalardan biridir. Sağlam bayi ağımızla, pazarda yükselen bir ivme ile yol alıyoruz. Fuarlar, mevcut ihracat hedeflerini geliştirmede ve yeni pazarlara ulaşmada bizim için büyük önem taşıyor. İklimlendirme sektörünü ve uzmanlarını bir araya getiren ISK-Sodex’e katılıp ürünlerimizi tanıtma ve yeni iş ortakları kazanma fırsatı bulduğumuz için memnunuz” ifadelerini kullandı.

 

FRICOLD TİCARİ ARAÇ SOĞUTUCULARI ISK-SODEX’TE GÖRÜCÜYE ÇIKTI

FRICOLD (1)

Endüstriyel soğutma sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Türkiye’nin lider markası Frigo Block, soğutmadaki tecrübesini ve üstün kalitesini artık frigorifik sektöründe de sergiliyor.

 

Potansiyel pazar değerlendirmeleri neticesinde ve ülkemizde gıdanın soğuk zincirde bozulmadan taşınabilmesi, sağlıklı gıdanın son tüketiciye ulaştırılması konusunda devletin de attığı adımların ardından frigofrig sektörüne giriş yapmaya karar veren Frigo Block, 1 yılı aşkın süredir yapılan ar-ge çalışmaları sonucunda, frigofrik araçlar için özel cihaz üretimine başladı. FRICOLD marka adıyla tescillenen ve üretimine başlanan ticari araç soğutucu üniteleri; hafif ticari araç, kamyonet ve kamyon kategorilerine uygun olarak tasarlanıp, üretilen cihazlar ilk olarak ISK-Sodex 2019 fuarında ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 

Frigofrig taşımacılığında güvenli gıdanın güvencesi olan ATP sertifikasına sahip olan cihazlar, fuarda yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılanarak, pek çok talep aldı. Hızlı bir şekilde bayi ağını oluşturup, bu yeni pazarda da sektörün öncüsü ve en güvenilir ismi olma yolunda çalışmalarını başlatmış oldu.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52