İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

FERROLI 2019 ISK-SODEX FUARI’NDA SEKTÖRLE BULUŞTU

Dünyanın önde gelen iklimlendirme markalarından Ferroli, 2 – 5 Ekim 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ISK-Sodex İstanbul Fuarı’nda yerini aldı. 

 

31 Temmuz 2019 itibariyle Türkiye’deki üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerinin Bestherm İklimlendirme’ye geçtiği duyurusunun hemen ardından Ferroli markası,  ISK-Sodex Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluştu. 

Sektörün en büyük organizasyonlarından biri olan ISK-Sodex Fuar’nda 7 No’lu salonda 209 metrekarelik standı ile yer alan Ferroli, premix tam yoğuşmalı Bluehelix Tech kombi, Energy Top W kazan ve panel radyatörleri başta olmak üzere yenilikçi ürün ve hizmetlerini fuarda sergiledi. 

 

Ödüllü Premix Tam Yoğuşmalı Ferroli Bluehelix Tech Kombiler 

Altroconsumo tarafından ödül alan Erp-Eco Design kriterlerine uygun Ferroli Bluehelix Tech kombiler, premix yoğuşma teknolojisi ile yüksek verimlilik sağlıyor. Ferroli patentli titanyum alaşımlı paslanmaz çelik eşanjöre ve farklı kapasitelere sahip Ferroli Bluehelix Tech kombiler, sessiz çalışması, mükemmel izolasyona sahip olması, kompakt ölçüleri ve montaj kolaylığı ile ön plana çıkıyor. Kullanım suyunda en yüksek konfor seviyesi olan 3 yıldızlı kullanım suyu konfor kriterlerine uygun olup, bol miktarda ve çok hızlı sıcak su üretebilme özelliğine sahip.    

 

Teknolojik Üstünlüklere Sahip Ferroli Energy Top W Premix Yoğuşmalı Kazanlar 

Farklı kapasite seçenekleri bulunan Ferroli Energy Top W duvar tipi kazanlar, premix tam yoğuşma teknolojisi ile 109’luk yüksek yanma verimliliği sağlıyor. Ferroli Energy Top W duvar tipi kazanların; metal fiber paslanmaz çelik brülörü, yoğuşma eşanjörü, standart kontrol paneli ve hermetik kullanıma uygun olması gibi birçok teknolojik üstünlüğü bulunuyor.  6 farklı emniyet sistemine sahip olmasının yanında,  Kaskad sistemlerle de kullanılabiliyor. 

 

Ferroli Gold ile İş Ortakları ile Güçlü İletişim

Türkiye’deki üretim, satış ve pazarlama faaliyetleri Bestherm İklimlendirme tarafından yönetilen Ferroli, iş ortaklarıyla iletişimi güçlendirmek ve iş süreçlerinde daha hızlı ve daha kolay ilerleyebilmek amacıyla hazırladığı Ferroli Gold mobil uygulamasını da ilk defa ISK-Sodex Fuarı’nda duyurdu. Google Play Store ve AppStore’dan indirilebilen Ferroli Gold mobil uygulaması, Türkiye’nin her noktasındaki satış temsilcilerine üstün kalitede hizmet sağlayabilmeyi ve sıcak iletişim kurabilmeyi amaçlıyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52