İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

FERROLI 2019 ISK-SODEX FUARI’NDA SEKTÖRLE BULUŞTU

Dünyanın önde gelen iklimlendirme markalarından Ferroli, 2 – 5 Ekim 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ISK-Sodex İstanbul Fuarı’nda yerini aldı. 

 

31 Temmuz 2019 itibariyle Türkiye’deki üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerinin Bestherm İklimlendirme’ye geçtiği duyurusunun hemen ardından Ferroli markası,  ISK-Sodex Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluştu. 

Sektörün en büyük organizasyonlarından biri olan ISK-Sodex Fuar’nda 7 No’lu salonda 209 metrekarelik standı ile yer alan Ferroli, premix tam yoğuşmalı Bluehelix Tech kombi, Energy Top W kazan ve panel radyatörleri başta olmak üzere yenilikçi ürün ve hizmetlerini fuarda sergiledi. 

 

Ödüllü Premix Tam Yoğuşmalı Ferroli Bluehelix Tech Kombiler 

Altroconsumo tarafından ödül alan Erp-Eco Design kriterlerine uygun Ferroli Bluehelix Tech kombiler, premix yoğuşma teknolojisi ile yüksek verimlilik sağlıyor. Ferroli patentli titanyum alaşımlı paslanmaz çelik eşanjöre ve farklı kapasitelere sahip Ferroli Bluehelix Tech kombiler, sessiz çalışması, mükemmel izolasyona sahip olması, kompakt ölçüleri ve montaj kolaylığı ile ön plana çıkıyor. Kullanım suyunda en yüksek konfor seviyesi olan 3 yıldızlı kullanım suyu konfor kriterlerine uygun olup, bol miktarda ve çok hızlı sıcak su üretebilme özelliğine sahip.    

 

Teknolojik Üstünlüklere Sahip Ferroli Energy Top W Premix Yoğuşmalı Kazanlar 

Farklı kapasite seçenekleri bulunan Ferroli Energy Top W duvar tipi kazanlar, premix tam yoğuşma teknolojisi ile 109’luk yüksek yanma verimliliği sağlıyor. Ferroli Energy Top W duvar tipi kazanların; metal fiber paslanmaz çelik brülörü, yoğuşma eşanjörü, standart kontrol paneli ve hermetik kullanıma uygun olması gibi birçok teknolojik üstünlüğü bulunuyor.  6 farklı emniyet sistemine sahip olmasının yanında,  Kaskad sistemlerle de kullanılabiliyor. 

 

Ferroli Gold ile İş Ortakları ile Güçlü İletişim

Türkiye’deki üretim, satış ve pazarlama faaliyetleri Bestherm İklimlendirme tarafından yönetilen Ferroli, iş ortaklarıyla iletişimi güçlendirmek ve iş süreçlerinde daha hızlı ve daha kolay ilerleyebilmek amacıyla hazırladığı Ferroli Gold mobil uygulamasını da ilk defa ISK-Sodex Fuarı’nda duyurdu. Google Play Store ve AppStore’dan indirilebilen Ferroli Gold mobil uygulaması, Türkiye’nin her noktasındaki satış temsilcilerine üstün kalitede hizmet sağlayabilmeyi ve sıcak iletişim kurabilmeyi amaçlıyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-