İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

DOĞU İKLİMLENDİRME SODEX FUARINDA FARKLI STANDIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Doğu İklimlendirme bu yıl da Sodex İstanbul fuarındaki farklı standıyla dikkat çekti. “Doğadan ilham aldık” teması üzerinden hazırlanan stantta ağırlıklı olarak düşük enerji tüketimi olan ve ErP uyumlu ürünler sergilendi. 2019 yılında çevreye duyarlı tasarım kriterlerini ön plana alan firma, fuarda ev tipi ısı geri kazanım cihazı ve rotorlu enerji geri kazanım cihazı gibi çevreye duyarlı ve enerji tasarrufu yapan ürünleri ile dikkat çekti. Ayrıca tavan tipi selülozik eşanjörlü ısı geri kazanım cihazı ve ErP 2018 uyumlu yeni nesil rooftop cihazının da ilk lansmanları yapıldı. 

2018 Sodex fuarında köfte pişirilerek dağıtılırken ortaya çıkan duman ve koku hava filtrasyon cihazı FOUR KITCHEN ile temizlenmişti. Bu yıl ürün geliştirilerek ısı geri kazanım fonksiyonu da eklendi ve yine gerçek şartlarda çalıştırılarak performansı müşterilerin beğenisine sunuldu. 4 gün boyunca birçok yerli ve yabancı misafirini ağırlayan Doğu İklimlendirme geniş ürün yelpazesinden farklı ürünleri müşterilerine ve pazara tanıttı. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52