İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

ALDAĞ A.Ş.'DEN ISK-SODEX FUARINA BÜYÜK DESTEK

Aldağ A.Ş. ISK-SODEX Fuarı’nda etkinlikleriyle en büyük ilgi odağı oldu. Ekolojik konsepte sahip 650 m2 Aldağ A.Ş. standında, far süresince yurtiçi ve yurtdışından sektör profesyonelleri ağırlandı ve ilk kez ISK-SODEX fuarında sergiledikleri TB1 ısı köprüsüzlük ve T2 Isı Geçirgenlik sınıfındaki yeni nesil klima santrali, standın ilgi odağı oldu.

 

ISK-Sodex Fuarı’nda, Teknoloji Bakanı Yardımcısı Hasan Büyükdede, Aldağ A.Ş.’nin standını ziyareti sırasında Aldağ A.Ş.'nin teknolojik yenilikleri ve Ar-Ge çalışmaları hakkında İcra Kurulu Başkanı Rebii Dağoğlu’ndan bilgiler almasının yanı sıra fuar süresince Aldağ A.Ş birçok etkinlik de gerçekleştirdi.

 

Fuarın ikinci günü gerçekleştirilen Aldağ A.Ş özel oturumunda Ar-Ge Yöneticisi Hamza Sonkur tarafından EN 1886 Standardına Göre Klima Santrali Performans Kriterleri konulu sunumu ve sektörün değerli uzmanlarının katıldığı, geçmişten günümüze iklimlendirme sistemlerinin gelişimini, bugün ve gelecekteki beklentileri karşılayacak teknolojileri konu alan bir panel gerçekleştirildi. Ardından, Aldağ A.Ş.’nin ana sponsoru olduğu Team Bosphorus ekibi ve mentorları Aldağ A.Ş. standında basın toplantısı düzenledi ve Aldağ A.Ş.’ye teşekkürlerini dile getirdi. 

 

Fuar sırasında, Aldağ A.Ş. tarafından gerçekleştirilen bir diğer etkinlik de Aldağ A.Ş. Ar-Ge Yöneticisi Hamza Sonkur’un klima santrallerini tüm komponentleri ile ele alan ve enerji verimliliği açısından yapılan çalışmaları ve yönetmeliklerin gereklilikleri konularını içeren sunumuyla fuarın forum alanında oldu.

 

Ayrıca ISK-Sodex Fuarı süresince, Aldağ A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Rebii Dağoğlu, birçok televizyon kanallının da canlı yayınlarının konuğu oldu. 

 

aldag33

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52