İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

ALDAĞ A.Ş.'DEN ISK-SODEX FUARINA BÜYÜK DESTEK

Aldağ A.Ş. ISK-SODEX Fuarı’nda etkinlikleriyle en büyük ilgi odağı oldu. Ekolojik konsepte sahip 650 m2 Aldağ A.Ş. standında, far süresince yurtiçi ve yurtdışından sektör profesyonelleri ağırlandı ve ilk kez ISK-SODEX fuarında sergiledikleri TB1 ısı köprüsüzlük ve T2 Isı Geçirgenlik sınıfındaki yeni nesil klima santrali, standın ilgi odağı oldu.

 

ISK-Sodex Fuarı’nda, Teknoloji Bakanı Yardımcısı Hasan Büyükdede, Aldağ A.Ş.’nin standını ziyareti sırasında Aldağ A.Ş.'nin teknolojik yenilikleri ve Ar-Ge çalışmaları hakkında İcra Kurulu Başkanı Rebii Dağoğlu’ndan bilgiler almasının yanı sıra fuar süresince Aldağ A.Ş birçok etkinlik de gerçekleştirdi.

 

Fuarın ikinci günü gerçekleştirilen Aldağ A.Ş özel oturumunda Ar-Ge Yöneticisi Hamza Sonkur tarafından EN 1886 Standardına Göre Klima Santrali Performans Kriterleri konulu sunumu ve sektörün değerli uzmanlarının katıldığı, geçmişten günümüze iklimlendirme sistemlerinin gelişimini, bugün ve gelecekteki beklentileri karşılayacak teknolojileri konu alan bir panel gerçekleştirildi. Ardından, Aldağ A.Ş.’nin ana sponsoru olduğu Team Bosphorus ekibi ve mentorları Aldağ A.Ş. standında basın toplantısı düzenledi ve Aldağ A.Ş.’ye teşekkürlerini dile getirdi. 

 

Fuar sırasında, Aldağ A.Ş. tarafından gerçekleştirilen bir diğer etkinlik de Aldağ A.Ş. Ar-Ge Yöneticisi Hamza Sonkur’un klima santrallerini tüm komponentleri ile ele alan ve enerji verimliliği açısından yapılan çalışmaları ve yönetmeliklerin gereklilikleri konularını içeren sunumuyla fuarın forum alanında oldu.

 

Ayrıca ISK-Sodex Fuarı süresince, Aldağ A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Rebii Dağoğlu, birçok televizyon kanallının da canlı yayınlarının konuğu oldu. 

 

aldag33

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-