İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

TESKON+SODEX 2019’DA DEFROST REZİSTANSA BÜYÜK İLGİ

Hannover Messe Sodex A.Ş tarafından 17-20 Nisan 2019 tarihinde düzenlenen Teskon+Sodex Fuarı MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezinde İzmirde gerçekleşti. 

Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Yalıtım, Pompa ve Vana sektörleri alanında önemli bir ihracat potansiyeli olan fuarda Resa Rezistans San.ve Tic. Şti.’yi Satış Sorumlusu Sn. Ayşe MADEN ve firma sahibi Sn. Bedrettin KOÇ temsil etti. Resa Rezistans San.ve Tic. Şti.  ürün yelpazesinin birçok sektöre hitap edebilmesinden dolayı fuar süresince çok farklı sektör temsilcileri ile bir araya gelme fırsatı buldu. Fuar süresince yerli ve yabancı katılımcıların rezistansların kullanım alanları ve üretim metotları hakkında tüm istek ve beklentilerini karşılayacak görüşmeler gerçekleştirdiler.

4 gün süren fuar süresince katılımcıların en çok defrost rezistansa olan ilgisi dikkat çekti. Resa Rezistans San.ve Tic. Şti. defrost rezistans üretiminde yaptığı ar-ge çalışması sonucunda yüksek basınç altında presleme yöntemiyle üründe meydana çıkan birçok hatalarının (elektik kaçağı ve rezistansın patlaması vs.) giderilmesini ve müşteri şikayetlerinin %70-80 oranında azalması sağlanmış durumda. 

Resa Rezistans San.ve Tic. Ltd. Şti yetkilileri defrost rezistans üretiminde tüm ürün boyutlarına bağlı olarak 75.000-100.000 adet/ay üretim kapasitesine sahip olduklarını ve bu kapsamda tüm müşterilerimizin isteklerini karşılayabilecek kapasitede olduklarını belirtti. Ayrıca 02-05 Ekim 2019 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde yapılacak ISK-SODEX İstanbul fuarında da olacakları bilgisini verdiler.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52