İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

İSKİD, 14.TÜRK TESİSAT MÜHENDİSLERİ KONGRESİ VE TESKON + SODEX FUARI’NDA ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞTU

İklimlendirme sektörünün en önemli buluşmalarından birine ev sahipliği yapan 14.Türk Tesisat Mühendisleri Kongresi ve Teskon + SODEX Fuarı “Mekanik Tesisat’ta Gerçekler ve Gelecek ana temasıyla 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında İZMİR Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde, sektörü bir araya getirdi. 

TESKON 2019 kapsamında toplam 189 adet tam metin bildiri, 5 ayrı salonda paralel olarak düzenlenerek 61 oturumda sunuldu. Kongre kapsamında birçok seminerin yanı sıra çeşitli başlıklarda kurslar ve paneller de düzenlendi.

18 Nisan Perşembe günü İSKİD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Taner Yönet, “Mekanik Tesisat Proje Şartname ve Keşif Özetinde Uyum” konulu panel’de panelist olarak İSKİD’i temsilen yer aldı.

Kongre sırasında geleneksel hale gelen sabah toplantılarında İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy “Kongre Sonuçlarının Hayata Geçirilmesi İçin İzlenecek Yöntemler”, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Onbaşıoğlu “Meslek İçi Eğitim Sorunları” toplantılarına katılarak görüşlerini ilettiler.

İSKİD, stant ile katılım sağladığı fuarda ziyaretçilerine İSKİD ve sektör hakkında bilgiler verdi. Eşzamanlı gerçekleşen fuar ve kongre sektör temsilcilerinden yoğun ilgi gördü. Fuar, İzmir’in yanı sıra farklı şehirlerden de profesyonelleri ağırladı.  

14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi, içeriğindeki zengin bilginin paylaşılması için değerli bir fırsat sundu.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52