İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

STANDART POMPA, ISH FRANKFURT 2019’DAYDI

STANDART POMPA, ISH FRANKFURT 2019’DAYDI

 

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe, tüm dünyanın gözü 11-15 Mart tarihleri arasında, ISH 2019 Fuarı’ndaydı. Frankfurt’ta gerçekleştirilen fuara, Türkiye’nin %100 yerli pompa üreticisi Standart Pompa, 112 m2’lik bir stantla katıldı.

Özellikle ECO serisi ürünleri, hidrofor ve yangın söndürme sistemlerini sergileyen Standart Pompa,  ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

Standart Pompa’nın sıcak - soğuk su sirkülasyonlarında ve havalandırma sistemlerinde kullanılan ECO serisinin ECO-SNT, ECO-SNM, ECO-SNL ve ECO-SKY ürünleri, yüksek verimlilik performansıyla doğaya saygı gösteriyor ve dünya enerji kaynaklarını tasarruflu kullanıyor.

Standart Pompa’nın yangın söndürme sistemlerinde sunduğu çözümler arasında yer alan UL listeli/FM onaylı pompalar ise dünyanın en zor kriterlerini güvenle karşılıyor. SKM çok kademeli, çok çıkışlı yangın pompaları, yüksek binalarda farklı zonların ihtiyacı olan farklı basınçları tek bir pompa ile sağlıyor.

Fuarda yer alan bir diğer ürün grubu olan frekans kontrollü (opsiyonel) TH hidroforlar ise suyu her kata ulaştıracak şekilde basınçlandırıyor ve sistemlere verimlilik katıyor. 

Ürünlerini tüm dünyada kabul gören uluslararası standartlarda üreten Standart Pompa, 90’ı aşkın ülkeye ihraç ediliyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52