İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

GF HAKAN PLASTİK, FRANKFURT-SFAX-İSTANBUL HATTINDAYDI

GF HAKAN PLASTİK, FRANKFURT-SFAX-İSTANBUL HATTINDAYDI

 

GF Hakan Plastik, Mart ayında yoğun bir programla farklı şehirlerde ve ürünlerle yerini aldı. ISH 2019’da sektöre yeni ürünlerini sergilerken; Tunus’un Sfax şehrinde gerçekleşen Medibat 2019 ile Afrika ve Akdeniz pazarına yönelik çalışmalar yürüttü. İstanbul’da düzenlenen Nuclear Direct İstanbul ile ise GF’in bu alandaki ürünlerini sergileme imkanı buldu.

2019 yılı için ihracat odaklı çalışmalarını sürdüren GF Hakan Plastik, 11-15 Mart tarihleri arasında gerçekleşen ISH 2019 fuarında, yeni ürünlerini GF standında sergiledi. Silenta ürün grububun yanı sıra GF Hakan Plastik Ür-Ge ekibi tarafından geliştirilen Aerator ve PP- RCT ürünlerinin tanıtımını yaptı. 

Yeni nesil atık su sistemi olarak sektöre sunulan GF Aerator, bina içi drenaj sistemleri için tahliye alanları arasındaki hidrolik dengeyi ayarlamak amacıyla geliştirilen bir ürün. %100 geri dönüşümlü malzemeden üretilen ve halojen içermeyen GF Aerator, Silenta Premium ve Silenta 3A boru sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabiliyor. 

Hammaddesi PP-R’dan farklı olarak özel bir kristallenme işlemi uygulanan (ß-nucleation) PP-RCT boru sistemi ise bina içi su tesisatlarında daha yüksek sıcaklıklarda ve daha yüksek basınç altında çalışma imkanı sunuyor. PP-R borulara göre daha ince duvar kalınlığına sahip olan GF Aquasystem Cam Elyaf Takviyeli Katmanlı PP-RCT borular, darbe dayanımı ile de uzun vadeli kullanım imkanı sunuyor.  

GF Hakan Plastik, Tunus’un Sfax şehrinde 06-09 Mart 2019 tarihlerinde on beşincisi düzenlenen, Afrika ve Akdeniz yapı malzemeleri ve teknolojileri firmalarını buluşturan Medibat 2019’daydı. Fuarda ağırlık olarak Silenta Premium ve PP-R ürünler üzerinde duruldu.

5-6 Mart tarihilerinde İstanbul’da gerçekleşen Nuclear Direct İstanbul’da ise GF Piping Systems’ın GF Waga MultiJoint ürünleri, GF PE Boru ve ek parçaları, PVC-ABS, PPH ve PB boru ve ek parçaları ile Non-Destructive Testing hakkında detaylı bilgiler verildi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52