İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

ISH 2019: ULUSLARARASI ZİYARETÇİ ORANI REKOR SEVİYEYE ULAŞTI

ISH 2019: ULUSLARARASI ZİYARETÇİ ORANI REKOR SEVİYEYE ULAŞTI

 

Isıtma, Soğutma, Havalandırma + Su alanında dünyanın lider konumundaki ticaret fuarı ISH, bir kez daha Alman ve uluslararası ziyaretçi ve katılımcılarda yarattığı etkileyici izlenimin önemini kanıtladı.

 

11-15 Mart tarihleri arasında 161 ülkeden, yaklaşık 190,000 ziyaretçi ISH 2019’daki son çıkan yenilikleri ve trendleri keşfetmek için Frankfurt’ta yerini aldı. 

 

Beş gün boyunca, 57 ülkeden 2,532 katılımcı (868’i Almanya’dan, 1.664’ü diğer ülkelerden) son çıkan ürünlerini ilk kez Frankfurt’ta sergiledi. Aynı zamanda, katılımdaki uluslararası ziyaretçi sayısındaki artışta da ISH’ın payı büyüktü. Dünya’nın her yerinden, katılımcıların yüzde 66’sı ve ziyaretçilerin yüzde 48’i Almanya’da bir araya geldi.

 

Messe Frankfurt Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Wolfgang Marzin: “ISH bir kez daha sektördeki tüm uluslararası katılımcıları biraraya getirdiğini ispatladı. İklim hedeflerini gerçekleştirebilmenin tek yolu ISH fuarında birlikte, bire bir diyalog içerisinde olarak mümkündür. Pazartesiden perşembeye kadar olan süreçte de bunu gördük.” dedi. 

 

Ziyaretçilerin büyük kısmının geldiği ülkeler: Çin, İtalya, Hollanda, Fransa, İsviçre, Birleşik Krallık, Polonya, Belçika, Avusturya ve Çek Cumhuriyeti. En büyük ziyaretçi hedef kitlesi endüstri ve kurum ticareti alanından oldu. Ayrıca, pazar araştırmasının sonuçları, % 97 oranında fuara katılım talebiyle, yüksek ziyaretçi memnuniyetini doğruladı. Katılımcılar da ziyaretçiler de fuarı ekonomik açıdan olumlu yorumladı. Katılımcılar tarafından, %92’si fuarın verimliliğini tatmin edici buldu. Alman katılımcılar tarafından bu oran %93’e çıktı. Ziyaretçiler içinse genel memnuniyet düzeyi %92’yken, bu durum Alman ticari ziyaretçileri için %94 oldu.

 

Intersec Forum: Emniyet ve güvenlik sürekli yükselişte

ISH ile aynı anda düzenlenen bağlı güvenlik teknolojilerinin dördüncüsü 13 Mart Çarşamba günü sona erdi. 

 

320 Alman ve uluslarası planlama uzmanı, konferansta, bağlı bina hizmetleri sistemlerinin kurulum ve operasyonunda yer aldı (2017: 180 iştirakçı). Bir sonraki ISH fuarı 22-26 Mart 2021 tarihinde Frankfurt’ta gerçekleşecek.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52