İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

CASTEL SOĞUTMA TEST TESİSİ

Castel soğutma test tesisinin doğmasının nedeni, soğutma sistemlerinin gerçek çalışma koşullarını taklit edebilen teknolojik olarak gelişmiş ve yenilikçi bir ortamda soğutma valflerini tasarlamak ve test etmektir. 

 

Fikir ve yenilik geliştirmek ancak becerilere ve ürünleri test edebileceğiniz özel bir ortama sahip olma olasılığınız varsa anlamlıdır. Bizi bu alanı yaratmaya iten tam da bu nedendir. Fırsata hemen inandık; müşterilerimiz ve tüm Castel teknisyenleri ile birlikte bir test ve paylaşım ortamı oluşturmak. Bu alanda, insanlar arasında sinerjiler yaratılır ve güçlendirilir ve inovasyonu geliştirmek için faydalı fikirler doğar.

 

Yaklaşık 200 metrekarelik bir alanda Castel ürünlerinin bulunduğu her türlü soğutma ekipmanının montajı yapılarak 3 farklı sistem yeniden oluşturuldu. Kurulan sistemler çözümleri uygulamak ve bileşenleri montajcının gerçekliğine en yakın şekilde test etmek için ideal ortamı oluşturur. Test Alanı içinde üç Castel ürün ailesi (Classic, Polyhedra ve GoGreen) için ürünleri test etmek amacıyla R449A'dan R744'e kadar R452B dahil olmak üzere üç farklı tipte soğutucu ile çalışan üç tesis bulunmaktadır. Aynı alanda santrallerin yanı sıra orta ve düşük sıcaklıklı iki soğuk oda orta sıcaklık gösterge ünitesi ve düşük sıcaklık kapalı kabin ile buz yapma makinesi bulunmaktadır.

 

Bu farklı soğutma üniteleri çeşitliliği ve enerji santrallerinin mevcudiyeti sayesinde, her zaman yeni ve giderek daha zorlu soğutucu gazlarla kullanıldığında bileşenlerimizin davranışını incelememiz mümkündür.

 

Bu son teknoloji ürünü özel laboratuvar, yalnızca yenilikçi valflerin veya bileşenlerin test edilmesi için değil, aynı zamanda piyasadaki tüm markaların kontrolörleri ve elektroniği için tüm ortaklarımız veya müşterilerimiz tarafından test etme olasılığına açıktır. Castel'in inovasyon ve müşterilerle işbirliği konusundaki özel etkisi paylaşılan test aşamaları, ürünlerin doğrudan sahada doğrulanması ve tüm Castel teknisyenlerinin eğitimi ve güncellenmesi ile gerçekleştirilir.

 

“Son kurulum dostu” bileşenlerin yaratılmasına ilişkin bu düşünce biçimi tedarikçi ve müşteri arasındaki vazgeçilmez sinerjiyi güçlendirir, ortak büyüme ortamını yaratan gerekli proaktif ilişkiyi güçlendirir ve tüm Castel grubunun ruhunu ve felsefesini vurgular.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-