İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI

ABD’deki genişlemesine yönelik bir gözle Frascold USA, Jacksonville, FL'ye taşındı.

 

Agresif büyüme planları ve pazara daha iyi hizmet etme arzusu, Frascold USA merkezini Doğu Sahili'ne taşıma kararına yol açtı.

 

Frascold SpA'nın bir yan kuruluşu olan Frascold USA, 2015 yılında Seattle, WA'da açıldı. Frascold USA kuruluşundan bu yana envanter kullanılabilirlik ve teknik destek gibi tüm operasyon alanlarında müşteri hizmetleri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır. Bunu akılda tutarak ve şirketin hızlı büyümesi nedeniyle, Frascold ABD merkezini doğu kıyısına, daha spesifik olarak Jacksonville, FL'ye taşıma kararı alındı. Konumu Batı Kıyısı'ndan Doğu Kıyısı'na taşımak, İtalyan fabrikasından çok daha kısa taşıma sürelerine olanak tanır ve bu da müşteriler için teslimat sürelerini azaltır. Ayrıca hem doğu hem de batı saat dilimleri için zamanında hizmet verebilmek büyük değer taşımaktadır.

 

Taşınma 2021'de tamamlandı ve Frascold USA, büyük bir depo özel servis ve inceleme alanının yanı sıra geniş bir ofis alanı ile 35.000 metrekarelik bir alanda tam olarak faaliyet gösteriyor. CEO, Kristian Ellefsen şöyle söyledi. "Geleceğe baktığımızda Florida'daki varlığımız fabrika alanı ve operasyonların genişlemesine izin verecek." 

 

Frascold USA şu anda ABD'de ve birden fazla stoklama noktasında tam teknik mühendislik, satış ve operasyonel desteğe sahiptir. Jacksonville, FL'ye taşınmamız, güvenilir mühendislik sadık ilişkiler ve olağanüstü destek yoluyla müşterilerimiz için birinci sınıf bir deneyim yaratarak soğutma endüstrisini dönüştürme misyonumuzu gerçekleştirmemize olanak sağlayacaktır.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-