CASTEL 6588E SERİSİ: 100% PASLANMAZ ÇELİK KÜRESEL VANALAR DOĞAL GAZIN OLMADIĞI BÖLGELERE E.C.A.’DAN ELEKTRİKLİ KOMBİ ÇÖZÜMÜ: ARCEUS FRASCOLD YENİ MAGNETIC SERİSİNİ SUNUYOR FRİGODUMAN, SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜM BULMAYA DEVAM EDİYOR DOĞRU ISI YÖNETİMİNDE E.C.A.’DAN YENİLİKÇİ ÇÖZÜM: POLY ODA TERMOSTATLARI DAIKIN PROJELERİN GÖZDESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR IRAK MERKEZ BANKASI’NIN SU DEPOLAMA SİSTEMLERİNDEKİ TERCİHİ “EKOMAXİ” DEMİRDÖKÜM, YENİ YAŞAM ALANLARINDA DA ÖNCÜ EGE’NİN YÜKSELEN DEĞERİ, SUNVIA İLE AYDINLANACAK ANKARA’NIN EN BÜYÜK KARMA YAŞAM PROJESİ MERKEZ ANKARA ”YALITIMIN İYİSİ” BONUS’ U YENİDEN TERCİH ETTİ STARWOOD’UN YENİ MDF TESİSİNDE ALDAĞ CİHAZLARI TERCİH EDİLDİ MASDAF, MAS ACADEMY İLE BAYİLERİNİN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR ÇUKUROVA ISI’NIN ÇÖZÜMLERİ, İŞLETMELERE ISITMADA YÜZDE 50 TASARRUF SUNUYOR ODE YALITIM’DAN SINIR KÖYÜNDEKİ OKULA DESTEK KIŞ BASTIRMADAN KOMBİ BAKIMINI YAPTIRIN, TASARRUF SAĞLAYIN

Masdaf Bayi Toplantısı, “Birlikte Güçlüyüz” Teması ile Düzenlendi

Pompa sistemleri sektörünün lider markası Masdaf, 2022 yılı bayi toplantısını “Birlikte Güçlüyüz” teması ile 6-7 Haziran’da İstanbul’da gerçekleştirdi. 

 

 

Masdaf bayileri, bu yıl “Birlikte Güçlüyüz” teması ile 6-7 Haziran’da İstanbul’da düzenlenen bayi toplantısında bir araya geldi. 6 Haziran’da Masdaf Yönetim Kurulu Üyesi Denizhan Polatoğlu ve Masdaf Genel Müdürü Vahdettin Yırtmaç’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantı 

Masdaf Tuzla Genel Müdürlük Binası’nda gerçekleştirildi. 

 

Toplantının ilk gününde Masdaf’ın 2021 yılının ilk çeyreğinde faaliyete geçen Tuzla Genel Müdürlük Binası’nı ziyaret eden bayilere; konfor, çevre ve kurumsal kimlik unsurları temel alınarak dizayn edilen ofis binası hakkında bilgiler verildi. Masdaf Genel Müdürü Vahdettin Yırtmaç, toplantıda yaptığı konuşmada Masdaf’ın sektördeki başarılarında bayi organizasyonunun önemli payı olduğuna vurgu yaptı: 

 

“Masdaf olarak gücümüzü, Türkiye’nin farklı bölgelerine yayılan geniş bayi ağımızdan alıyoruz. Çünkü biz “birlikte güçlüyüz”. Sizlerin fikirleri ve desteği ile bundan sonra da pompa sektöründeki başarı çıtamızı yükselterek, öncü ve lider konumumuzu sürdürmeye ve geleceği şekillendirmeye devam edeceğiz. Bu süreçte odağımız, her zaman olduğu gibi  müşterilerimiz olacak. Bu anlamda bu yıl çok daha proaktif olacağız. Diğer taraftan marka iletişim yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz” dedi. 

 

Toplantı ve sunumların ardından bayiler, İstanbul Boğazı’nda tekne turuna çıktı.

 

Masdaf bayileri, toplantının ikinci gününde ise Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel’de bir araya geldi. Toplantıda konuşan Masdaf Genel Müdürü Vahdettin Yırtmaç, pompa sektörü ve pompa sektörünün geleceğine ilişkin öngörülerini paylaştı. Sunumunda dünya ekonomisindeki gelişmeler hakkında da bilgiler paylaşan Vahdettin Yırtmaç, tüm dünyada yaşanan yüksek enflasyona rağmen pompa sektörünün istikrarlı bir biçimde büyümesini sürdürdüğünü ifade etti. 

 

Toplantı, Masdaf Satış ve Pazarlama Direktörü Barış Geren ve Masdaf Türkiye Satış Müdürü Cem Hanedanoğlu’nun 2021 yılının genel bir değerlendirmesini, şirketin önümüzdeki dönem hedeflerini ve 2022 yılında pazara sürülecek olan yeni ürünlerini içeren sunumu ile devam etti.  

 

Masdaf Satış Sonrası Hizmetle Müdürü Hüseyin İpekoğlu ise konuşmasında “Masdaf’ta servis hizmetlerinin önemi” ile ilgili bilgiler paylaştı. “Masdaf olarak önceliğimiz, müşterilerimizin üründen yana memnuniyetini yüksek oranda sağlamak” diyen Hüseyin İPEKOĞLU, yetkili servislerin bu amaca yönelik olarak; bazen bir arabulucu, bazen bilirkişi, bazen de müşterinin ve ürünün müşaviri gibi çalıştıklarını ifade etti. 

 

Toplantının ikinci yarısı Prof. Dr. Üstün Dökmen’in “İş dünyasında ve özel yaşamda  kaliteli iletişim, yaşama  ve çalışma sevinci” konulu konuşması ile interaktif bir şekilde devam etti.

 

Toplantının finalinde gerçekleştirilen ödüllü yarışma ise hem bilgilendirici hem de keyifli anlara sahne oldu. Yarışma sonunda kazanan ilk 3 bayiye ödülleri takdim edildi.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52