CASTEL 6588E SERİSİ: 100% PASLANMAZ ÇELİK KÜRESEL VANALAR DOĞAL GAZIN OLMADIĞI BÖLGELERE E.C.A.’DAN ELEKTRİKLİ KOMBİ ÇÖZÜMÜ: ARCEUS FRASCOLD YENİ MAGNETIC SERİSİNİ SUNUYOR FRİGODUMAN, SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜM BULMAYA DEVAM EDİYOR DOĞRU ISI YÖNETİMİNDE E.C.A.’DAN YENİLİKÇİ ÇÖZÜM: POLY ODA TERMOSTATLARI DAIKIN PROJELERİN GÖZDESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR IRAK MERKEZ BANKASI’NIN SU DEPOLAMA SİSTEMLERİNDEKİ TERCİHİ “EKOMAXİ” DEMİRDÖKÜM, YENİ YAŞAM ALANLARINDA DA ÖNCÜ EGE’NİN YÜKSELEN DEĞERİ, SUNVIA İLE AYDINLANACAK ANKARA’NIN EN BÜYÜK KARMA YAŞAM PROJESİ MERKEZ ANKARA ”YALITIMIN İYİSİ” BONUS’ U YENİDEN TERCİH ETTİ STARWOOD’UN YENİ MDF TESİSİNDE ALDAĞ CİHAZLARI TERCİH EDİLDİ MASDAF, MAS ACADEMY İLE BAYİLERİNİN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR ÇUKUROVA ISI’NIN ÇÖZÜMLERİ, İŞLETMELERE ISITMADA YÜZDE 50 TASARRUF SUNUYOR ODE YALITIM’DAN SINIR KÖYÜNDEKİ OKULA DESTEK KIŞ BASTIRMADAN KOMBİ BAKIMINI YAPTIRIN, TASARRUF SAĞLAYIN

Avrupa İklimlendirme sektörü, 25-28 Ekim 2022’de Antalya’da buluşuyor

İki yılda bir düzenlenen Avrupa’nın en büyük HVAC&R sektörü buluşması Eurovent Summit’e bu yıl İSKİD (İklimlendirme, Soğutma Klima İmalatçıları Derneği), Avrupa EUROVENT Derneği ile ev sahipliği yapacak. 

 

Ana teması “Köprüler Kurmak/ Building Bridges” olan Eurovent Summit’in odak noktası imalatçılar ve danışmanlar, planlamacılar, montajcılar, ticaret birlikleri ve bürokratlar için, Avrupa ve komşu coğrafyalar arasında daha sürdürülebilir, topluma dokunan, çevreye duyarlı endüstriyel ürünler ve sistemler arasında köprüler kurmak olacak. 

 

Eurovent Summit, Avrupa ve ötesinden 500’den fazla önemli sektör temsilcisini, bir araya getirerek yeni iş birliktelikleri oluşturmayı amaçlıyor. 4 gün sürecek zirve süresince düzenlenecek 50’den fazla toplantıda “Kapalı Mekan İklimlendirilmesi (HVAC)”, “Proses Soğutma” ve “Gıda Soğuk Zincir Teknolojileri” alanında çalışan profesyoneller için sektördeki güncel gelişmeler, oturum ve panellerde ele alınacak.

 

Gündüz toplantılar ve akşamları Antalya’nın tarihi mekanlarında yapılacak etkinliklerle, Türkiye İklimlendirme Sektörü anlatılırken, Türkiye’nin kültürel zenginliklerinin de tanıtılması amaçlanıyor. 

 

Eurovent Summit Antalya katılımcıları, HVAC&R sektöründe ürün bazında gelişmelerin konuşulduğu, AB regülasyonlarına görüş oluşturulduğu ve sektördeki gelecek trendlerinin tartışıldığı “Product Group” toplantılarına, ücretsiz bir şekilde katılım imkanı bulacaklar. Zirveye katılım gösteren sektör profesyonelleri, iklimlendirme sektörünün Avrupa ve dünyadaki en güncel gelişmeleri hakkında bilgi sahibi olabilecekler. 

 

Eurovent Summit Antalya’ya katılım ve sponsor olmak isteyen firmalar, detaylı bilgi için [email protected] adresi ile irtibata geçilebilir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52