CASTEL 6588E SERİSİ: 100% PASLANMAZ ÇELİK KÜRESEL VANALAR DOĞAL GAZIN OLMADIĞI BÖLGELERE E.C.A.’DAN ELEKTRİKLİ KOMBİ ÇÖZÜMÜ: ARCEUS FRASCOLD YENİ MAGNETIC SERİSİNİ SUNUYOR FRİGODUMAN, SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜM BULMAYA DEVAM EDİYOR DOĞRU ISI YÖNETİMİNDE E.C.A.’DAN YENİLİKÇİ ÇÖZÜM: POLY ODA TERMOSTATLARI DAIKIN PROJELERİN GÖZDESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR IRAK MERKEZ BANKASI’NIN SU DEPOLAMA SİSTEMLERİNDEKİ TERCİHİ “EKOMAXİ” DEMİRDÖKÜM, YENİ YAŞAM ALANLARINDA DA ÖNCÜ EGE’NİN YÜKSELEN DEĞERİ, SUNVIA İLE AYDINLANACAK ANKARA’NIN EN BÜYÜK KARMA YAŞAM PROJESİ MERKEZ ANKARA ”YALITIMIN İYİSİ” BONUS’ U YENİDEN TERCİH ETTİ STARWOOD’UN YENİ MDF TESİSİNDE ALDAĞ CİHAZLARI TERCİH EDİLDİ MASDAF, MAS ACADEMY İLE BAYİLERİNİN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR ÇUKUROVA ISI’NIN ÇÖZÜMLERİ, İŞLETMELERE ISITMADA YÜZDE 50 TASARRUF SUNUYOR ODE YALITIM’DAN SINIR KÖYÜNDEKİ OKULA DESTEK KIŞ BASTIRMADAN KOMBİ BAKIMINI YAPTIRIN, TASARRUF SAĞLAYIN

BONUS PROOF İLE TEK KATTA, TAM KORUMA

Yalıtım sektöründe Türkiye’nin lider üreticisi ve ihracatçısı olan Bonus, su yalıtımında yeni ürünü Proof membran ile yalıtımın iyisi olmaya devam ediyor.

Türkiye’nin 81 ilinde yaygın bayi ağı ile hizmet sunmakta olan Bonus; 62 ülkede kurmuş olduğu güçlü işbirlikleri ile yurt dışında da ürünlerini müşteriler ile buluşturmaktadır. 

Su yalıtımı malzemelerinin üretimine İstanbul Silivri tesislerinde devam eden Bonus, temelden çatıya su yalıtımına ihtiyaç duyulan her yapıda, farklı iklim şartlarına uyumlu bitümlü membran üretimine, kalitesinden ödün vermeden uzun yıllardır devam etmektedir. 

 

“BONUS Proof ile tek katta, tam koruma”

Bonus Proof EP300 V, Bonus Proof EP350 H, Bonus Proof EP450 H kalınlıklarında, tek yüz perdelerde, temel ve derin temel yalıtımında, koruma betonu gerektirmeden, elastomerik (SBS) katkılı beton basıncı ve hidrasyonu ile tam yapışma sağlayan yüksek performanslı ve yeni nesil su yalıtım ürünüdür.

Özel kumlu yüzeyi ile betona tam yapışma sağlayan Bonus Proof, kalıcı ve yüksek yapışkanlığı ile kolayca uygulanır. Koruma betonu da gerektirmediğinden, ekstra maliyet ve işçilik avantajı sağlar.

Yalıtım sektörü lider şirketi Eryap Grup CEO’su Emrullah ERUSLU “Yapı ömrü ve dayanıklılığı açısından su, yapılarda büyük tehdit oluşturur. Bu sebepledir ki, genel kalite prensibimizi membran ürünlerimizde korumaya her daim hassasiyet gösterdik. Uzun araştırmaların neticesinde, hem zaman, maliyet hem de uygulama kolaylığı sağlayan ürünümüz Bonus Proof’u sektöre sunmaya karar verdik. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımımızla, kullanıcıların en iyi şekilde faydalanabileceği ürün ağımızla, sektörde öncü olmaya devam ediyoruz” dedi.

 

Su yalıtımına yenilikçi çözüm; Bonus Proof membran

Yeni nesil su yalıtımında talep edilen Bonus Proof, soğukta bükülme -20 0C esnekliği ile tam koruma sağlarken, yırtılma ve delinmelere karşı da dayanıklıdır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52