CASTEL 6588E SERİSİ: 100% PASLANMAZ ÇELİK KÜRESEL VANALAR DOĞAL GAZIN OLMADIĞI BÖLGELERE E.C.A.’DAN ELEKTRİKLİ KOMBİ ÇÖZÜMÜ: ARCEUS FRASCOLD YENİ MAGNETIC SERİSİNİ SUNUYOR FRİGODUMAN, SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜM BULMAYA DEVAM EDİYOR DOĞRU ISI YÖNETİMİNDE E.C.A.’DAN YENİLİKÇİ ÇÖZÜM: POLY ODA TERMOSTATLARI DAIKIN PROJELERİN GÖZDESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR IRAK MERKEZ BANKASI’NIN SU DEPOLAMA SİSTEMLERİNDEKİ TERCİHİ “EKOMAXİ” DEMİRDÖKÜM, YENİ YAŞAM ALANLARINDA DA ÖNCÜ EGE’NİN YÜKSELEN DEĞERİ, SUNVIA İLE AYDINLANACAK ANKARA’NIN EN BÜYÜK KARMA YAŞAM PROJESİ MERKEZ ANKARA ”YALITIMIN İYİSİ” BONUS’ U YENİDEN TERCİH ETTİ STARWOOD’UN YENİ MDF TESİSİNDE ALDAĞ CİHAZLARI TERCİH EDİLDİ MASDAF, MAS ACADEMY İLE BAYİLERİNİN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR ÇUKUROVA ISI’NIN ÇÖZÜMLERİ, İŞLETMELERE ISITMADA YÜZDE 50 TASARRUF SUNUYOR ODE YALITIM’DAN SINIR KÖYÜNDEKİ OKULA DESTEK KIŞ BASTIRMADAN KOMBİ BAKIMINI YAPTIRIN, TASARRUF SAĞLAYIN

VAILLANT GROUP TÜRKİYE SATIŞ SONRASI HİZMETLERDE YENİ PROJELERİYLE FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR

Vaillant Group Türkiye, üstün teknoloji ile üretilen çevre dostu ürünlerinin yanı sıra Satış Sonrası Hizmetleri alanındaki yenilikçi uygulamaları ile de iddiasını sürdürüyor. Vaillant Group Türkiye Whatsapp Chat ve Facebook Messenger kanalında, tüm dillerden çağrılara cevap veriyor. Uygulama ile müşteriler, çağrı merkezine chat kanalı üzerinden hangi dilde ulaşırsa ulaşsın; çağrı dijital altyapı sayesinde Türkçe diline çevrilip müşteri temsilcisine ulaştırılıyor. Müşteri temsilcisinin Türkçe yazdığı cevap, müşterinin seçtiği dile çevrilerek yanıtlanıyor.

 

Türkiye’de marka kalitesinin ötesinde, Satış Sonrası Hizmetlerde de fark yaratmayı ilke edindiklerini belirten Vaillant Group Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Zeki Kalaycılar, “Sektörde 7/24 Çağrı Merkezi, mobil servis hizmeti, otomatik rota oluşturma gibi birçok ilki hayata geçirdik. Teknolojinin sunduğu avantajları etkili bir şekilde kullanıp müşteri deneyimini daha ileriye götürebileceğimiz çalışmalara odaklanıyoruz. Kurumsal numarası ile WhatsApp üzerinden tüketicilerine hizmet veren ilk şirketlerden biriyiz. Bu hizmeti kendi çağrı merkezimize tamamen entegre olarak yürütüyoruz. Bu çalışmaları şimdi daha da ileriye taşıyoruz. Önemli bir yenilik yaparak tüm dillerde hizmet vermeye başladığımız chat uygulamalarımızın yanı sıra Dijital Servis Formu Projesi ile müşteri deneyiminde üstünlüğü hedefliyoruz” ifadelerini kullandı. Satış Sonrası Hizmetler alanında 215 yetkili servise ulaşan Vaillant Group Türkiye, 2021’de çağrı merkezi ulaşılabilirliğinde yüzde 95’e çıktı. Geçtiğimiz yıl 3 milyon müşteri görüşmesi yapıldı. 

 

Vaillant Group Türkiye, Satış Sonrası Hizmetler kapsamında ayrıca, servis hizmeti sırasında kağıt tüketimini sıfıra indirme hedefiyle “Dijital Servis Formu Projesi”ni hayata geçirdi. Dijital Servis Formu Projesi ile birlikte Yetkili Servislerimiz ve Teknikerlerimiz, verdikleri hizmetlere ait servis formlarını tüketicilere herhangi bir kağıt çıktı almadan, elektronik ortamda iletebilecekler. Dijital Servis Formu Projesinin devreye alınması ile birlikte; belge onay ve arşiv süreçlerinin hızlı ve verimli hale getirilmesi ayrıca yazıcı kullanımının ve arşivleme maliyetinin ortadan kaldırılması, sahada daha hız ve esnekliğin arttırılması, zaman tasarrufu sağlanması ve müşteri memnuniyetinin arttırılması hedefleniyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52