CASTEL 6588E SERİSİ: 100% PASLANMAZ ÇELİK KÜRESEL VANALAR DOĞAL GAZIN OLMADIĞI BÖLGELERE E.C.A.’DAN ELEKTRİKLİ KOMBİ ÇÖZÜMÜ: ARCEUS FRASCOLD YENİ MAGNETIC SERİSİNİ SUNUYOR FRİGODUMAN, SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜM BULMAYA DEVAM EDİYOR DOĞRU ISI YÖNETİMİNDE E.C.A.’DAN YENİLİKÇİ ÇÖZÜM: POLY ODA TERMOSTATLARI DAIKIN PROJELERİN GÖZDESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR IRAK MERKEZ BANKASI’NIN SU DEPOLAMA SİSTEMLERİNDEKİ TERCİHİ “EKOMAXİ” DEMİRDÖKÜM, YENİ YAŞAM ALANLARINDA DA ÖNCÜ EGE’NİN YÜKSELEN DEĞERİ, SUNVIA İLE AYDINLANACAK ANKARA’NIN EN BÜYÜK KARMA YAŞAM PROJESİ MERKEZ ANKARA ”YALITIMIN İYİSİ” BONUS’ U YENİDEN TERCİH ETTİ STARWOOD’UN YENİ MDF TESİSİNDE ALDAĞ CİHAZLARI TERCİH EDİLDİ MASDAF, MAS ACADEMY İLE BAYİLERİNİN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR ÇUKUROVA ISI’NIN ÇÖZÜMLERİ, İŞLETMELERE ISITMADA YÜZDE 50 TASARRUF SUNUYOR ODE YALITIM’DAN SINIR KÖYÜNDEKİ OKULA DESTEK KIŞ BASTIRMADAN KOMBİ BAKIMINI YAPTIRIN, TASARRUF SAĞLAYIN

BAYMAK, TÜRKİYE’NİN HER NOKTASINDA YETKİLİ SERVİS AĞINI GÜÇLENDİRMEYİ SÜRDÜRÜYOR

Baymak, Türkiye çapındaki yetkili servis yapılanmasını güçlendirmeye devam ediyor. Şirket son olarak Ankara Mamak’ta Vizyon Teknik çatısı altında faaliyetlerini sürdürecek Yetkili Servis’ini hizmete soktu. Açılış töreninde konuşan Baymak Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Betül Başkır, müşteriyi anlamanın en önemli araçlarından birinin sürdürülebilir ilişki kurmak olduğuna dikkat çekti. Başkır, “Tüketicilerimize ‘işimiz seni anlamak’ diyoruz, bunun için de hem teknolojiyi kullanıyor hem de yüz yüze iletişim kanallarımızı güçlendiriyoruz” dedi.

 

İklimlendirme sektörünün öncü markası Baymak, 2022 yılında bayi ve teknik servis ağını genişletme çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor. Kısa bir süre önce Bursa ve Sakarya’da yeni bayi noktalarını tüketicilerin hizmetine sunan Baymak, şimdi de Ankara’daki altıncı yetkili servisini açtı. Ankara’nın Mamak ilçesinde faaliyet gösterecek olan yeni yetkili servis, iklimlendirme sektöründe uzman kadrosu ile Baymak’ın önemli bir iş ortağı olan Vizyon Teknik çatısı altında yetkili servis olarak hizmet verecek. 

 

Baymak’ın Ankara’daki altıncı servisinin açılışı 12 Mayıs tarihinde yapıldı. Açılış törenine Baymak Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Betül Başkır’ın yanı sıra Vizyon Teknik yöneticileri ile bölgeden pek çok isim katıldı. 

 

Yeni yetkili servisin açılış töreninde konuşan Baymak Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Betül Başkır, müşteriyi anlamanın en önemli araçlarından birinin sürdürülebilir ilişki kurabilmekten geçtiğine dikkat çekerek “Biz Baymak olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için ülke çapındaki geniş yetkili servis ağımızı her geçen güçlendiriyoruz. Teknolojinin getirdiği kolaylıkları kullanmanın yanı sıra yüz yüze iletişimin de önemine inanıyoruz. Bu nedenle yetkili servis ağımızı güçlendirmeye ve yaygınlaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

 

“Baymak olarak müşterilerimize verdiğimiz değeri ‘İşimiz Sizi Anlamak’ yaklaşımımızla ortaya koymuştuk. Bu doğrultuda yürüttüğümüz çalışmalarımızın sonucunda Türkiye’de sektörümüzde en iyi müşteri deneyimine sahip şirketlerden biri olduğumuzu, bu alanda arka arkaya aldığımız ödüllerle göstermiş olduk” diyen Başkır, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bundan sonra da teknolojiyi daha çok kullanarak tüm bayilerimizle ve yetkili servislerimizle müşterilerimize en yeni, en teknolojik ürünleri sunmanın yanı sıra tüm ihtiyaçlarına yanıt vererek en iyi deneyimi yaşamalarını sağlayacağız. Bu hedefimize ancak tüm bayilerimizin ve yetkili servislerimizin desteğiyle ulaşacağımızı da biliyoruz. Vizyon Teknik’in de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en iyi müşteri deneyimine ulaşma yolculuğumuzda bizimle birlikte olmasından büyük mutluluk duyuyoruz.”

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52