Çukurova Isı, Çukurova Smart Eğitimlerine 2022 Yılında da Devam Ediyor Alarko Carrier ve Fibabanka’dan Yaz Aylarını Serinleten Kampanya Avrupa’nın En Yüksek Binasında Aironn Fan Sistemleri Yer Alıyor SOĞUTMA HER ZAMAN ÖNEMLİYDİ, ARTIK YAŞAMIN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİNİN TEMEL KOŞULU E.C.A., bayi ve paydaşlarıyla seminerde buluştu İSİB, Brezilya ve Arjantin’e Ticaret Heyeti Organizasyonu Düzenledi Doğru Su Deposu Seçimi ile Depolanan Suyun Kalitesini Korumak Mümkün Masdaf Bayi Toplantısı, “Birlikte Güçlüyüz” Teması ile Düzenlendi Avrupa İklimlendirme sektörü, 25-28 Ekim 2022’de Antalya’da buluşuyor Erzurum Özel Buhara Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor KBSB Başkanlığı’na Yeniden Cem Özyıldırım Seçildi Avrupa’nın en yüksek kapasiteli veri merkezi test laboratuvarı Türkiye’de açıldı İSİB, Pakistan HVAC-R Expo ve Konferans Fuarına Info Stand ile Katıldı Daikin Türkiye, İSO 500’de 41 basamak birden yükseldi ALARKO CARRIER, EKO-ANKSİYETEYE KARŞI HAREKETE GEÇTİ

MITSUBISHI HEAVY KLİMA FİLTRELERİNİN COVID-19’A KARŞI ETKİNLİĞİ KANITLANDI

Üstün Japon teknolojisine sahip ürünleriyle verimli iklimlendirme çözümleri sunan Mitsubishi Heavy, yeni filtreleriyle Covid-19’u yok ediyor. Mitsubishi Heavy’nin Diamond ve Premium serisi duvar tipi klimalarında (ZR-ZS-ZSX-ZM) standart olarak yer alan alerjen filtrenin Covid-19’e karşı etkinliği, Japon Tekstil Ürünleri Kalite ve Teknoloji Merkezi'nde yapılan ISO18184'e uygun testler sonucunda kanıtlandı.

 

Mitsubishi Heavy’nin, geliştirdiği hava temizleme teknolojisinin Covid-19 virüsünün yok edilmesinde etkili olduğunu doğrulandı. Mitsubishi Heavy’nin Diamond ve Premium serisi duvar tipi klimalarında (ZR-ZS-ZSX-ZM) standart olarak yer alan alerjen filtre, enzimlerin ve ürenin gücünü kullanarak filtrede toplanan polen, bakteri, küf, virüs ve diğer alerjenleri inaktif hale getiriyor. Ayrıca yine bu cihazlarda standart olarak yer alan fotokatalitik filtre, ortamadaki kötü kokuları hapsediyor ve yıkanıp güneşte kurutularak tekrar kullanıma hazır hale getirilebiliyor.

Japan Textile Products Qua City ve Q-TEC Teknoloji Merkezi tarafından bağımsız olarak gerçekleştirilen testlerde etkisi kanıtlanan alerjen filtrenin, Covid-19'un %99.998'ini 60 dakikada inaktif ettiği ortaya kondu. Yapılan çalışma ile bir saatlik reaksiyon süresinde SARS-CoV-2 (Covid-19) virüsünün neredeyse tamamen etkisiz hale geldiği gözlemlendi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52