CASTEL 6588E SERİSİ: 100% PASLANMAZ ÇELİK KÜRESEL VANALAR DOĞAL GAZIN OLMADIĞI BÖLGELERE E.C.A.’DAN ELEKTRİKLİ KOMBİ ÇÖZÜMÜ: ARCEUS FRASCOLD YENİ MAGNETIC SERİSİNİ SUNUYOR FRİGODUMAN, SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜM BULMAYA DEVAM EDİYOR DOĞRU ISI YÖNETİMİNDE E.C.A.’DAN YENİLİKÇİ ÇÖZÜM: POLY ODA TERMOSTATLARI DAIKIN PROJELERİN GÖZDESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR IRAK MERKEZ BANKASI’NIN SU DEPOLAMA SİSTEMLERİNDEKİ TERCİHİ “EKOMAXİ” DEMİRDÖKÜM, YENİ YAŞAM ALANLARINDA DA ÖNCÜ EGE’NİN YÜKSELEN DEĞERİ, SUNVIA İLE AYDINLANACAK ANKARA’NIN EN BÜYÜK KARMA YAŞAM PROJESİ MERKEZ ANKARA ”YALITIMIN İYİSİ” BONUS’ U YENİDEN TERCİH ETTİ STARWOOD’UN YENİ MDF TESİSİNDE ALDAĞ CİHAZLARI TERCİH EDİLDİ MASDAF, MAS ACADEMY İLE BAYİLERİNİN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR ÇUKUROVA ISI’NIN ÇÖZÜMLERİ, İŞLETMELERE ISITMADA YÜZDE 50 TASARRUF SUNUYOR ODE YALITIM’DAN SINIR KÖYÜNDEKİ OKULA DESTEK KIŞ BASTIRMADAN KOMBİ BAKIMINI YAPTIRIN, TASARRUF SAĞLAYIN

TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS®

Caleffi’nin ürettiği Caleffi XS® tortu tutucu filtre ile sisteminizde bulunan tortu, pislik ve manyetik partiküllerden kaynaklanan ısı kayıplarını ortadan kaldırarak hem kombinizi - tesisatınızı koruyabilir; hem de %15’e kadar enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. 

 

%15’e kadar Enerji Tasarrufu Sağlar!

Peki nasıl?

Kombilerde temel olarak gaz tüketimi ile ortaya çıkan ısı enerjisi eşanjör vasıtasıyla suya aktarılır. Bu sayede oluşan sıcak su ile ısınma gerçekleşir. 

Zamanla cihaz içerisinde ve eşanjörde biriken tortular ve manyetik partiküller bu ısı transferini zorlaştırır. Dolayısıyla suyun ısınması için daha çok gaz ve elektrik tüketimi gerçekleşir. 

Caleffi XS®, tortu ve pislikleri ortadan kaldırarak daha az enerji tüketimi sağlar. 

Yoğuşmalı kombilerin içerisinde bulunan pompa ve eşanjörler hassas ve pahalı bileşenlerdir. Tortu ve manyetik partiküller yüzünden hasar görebilirler. Tamiri ise zahmetli olduğundan bu bileşenleri korumak önemlidir. 

Caleffi XS®, kombinizi ve tesisatınızı tortu ve manyetik partikülleri temizleyerek korur. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52