BOMAKSAN, ENDÜSTRİ 4.0 İLE HIZLA DEĞİŞEN TEKNOLOJİYE AYAK UYDURACAK E.C.A.’DAN SAĞLIKLI ORTAMLAR YARATAN YENİ KLİMA: NIOBE BLUE DOĞALGAZ TASARRUFUNA AÇILAN KAPI: YOĞUŞMALI KOMBİLER XYLEM TÜRKİYE IMCET’TE MADENCİLİK SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİNİ TANITTI E.C.A.’DAN HAVADAKİ NEMİ DENGELEYEN AKILLI ÇÖZÜM: NEM HAZNELİ PANEL RADYATÖR DEMİRDÖKÜM’ÜN YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ ademiX’E İKİ ÖDÜL BİRDEN COPA, YENİLENEN MOBİL UYGULAMALARIYLA FARK YARATIYOR VESTEL, SCHNEIDER ELECTRIC ÇÖZÜMLERİ İLE GELECEĞE HAZIRLANIYOR WARMHAUS’TAN SANATA DESTEK İSMAİL YAMANGİL, SCHNEIDER ELECTRIC TÜRKİYE ÜLKE MÜDÜRÜ OLDU DANFOSS’DA ÜST DÜZEY ATAMALAR XYLEM TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ ALTUĞ BİLGİÇ OLDU GÖKÇE BRÜLÖR A.Ş VE HAN ENERJİ A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI H. AHMET İLHAN EKOMAXI YÖNETİM KURULU BAŞKANI OSMAN YAĞIZ İZOCAM, 2022’DE İHRACAT FAALİYETLERİNDE ATAK YAPMAYA HAZIRLANIYOR

WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI

İleri teknolojisi ile tüm dünyada 150, Türkiye’de yaklaşık 30 yıldır pompa sistemlerinin öncü markası olan Wilo, Türkiye’de en yüksek ciroya sahip 10 bayisi ile İzmir’de bir araya geldi. Biblos Resort Hotel Alaçatı’da düzenlenen etkinlikte Nilsen Özbarlas moderatörlüğünde Wilo’nun 2025 hedefleri, değişecek çalışma koşulları, ekonomi, pazar ve ürünler hakkında öngörüler ve aksiyonlar önerilerini içeren bir çalıştay düzenlendi. Ekonomi Profesörü Özgür Demirtaş’ın da konuk olarak katıldığı programda Demirtaş, Türkiye ve dünya ekonomisinin gidişatını değerlendirdi ve katılımcılarla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Davetliler yoğun toplantı ve görüşmeler de kalan zamanlarında Urla ve Alaçatı’nın geleneksel lezzetlerini deneyimleme fırsatı buldu.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Wilo Türkiye Genel Müdürü Mehmet Ürek; “Ürün ve sistem çözümlerimizden, sürdürülebilir yönetim anlayışına kadar yaptığımız tüm öncü faaliyetlerle sektör lideri konumuna geldik ve siz değerli iş ortaklarımız ile birlikte büyümeye, sektör lideri olarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Biliyorsunuz ki Dünyadaki 50 Sürdürülebilirlik ve İklim Lideri’nden biri olarak sürdürülebilirlik stratejimiz kapsamında insanların hayatlarını derinden etkileyecek altı küresel mega trend tanımlamıştık. Globalleşme, akıllı şehirler, enerji sorunu, iklim değişikliği, kuraklık ve dijital dönüşüm olarak belirlediğimiz bu mega trendlere karşı nasıl çözümler geliştirebileceğimiz üzerine çalışıyor ve yatırımlarımızı bu trendler ışığında gerçekleştiriyoruz. Hızla değişen ekonomi ve çalışma şartlarına rağmen belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda hep birlikte ilerlemenin gururunu yaşıyoruz. Doğacak yeni fırsatlara her koşulda hazır olabilmek adına hedeflerimizi bu şekilde dönemsel olarak gözden geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52