İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

Gülsan Alüminyum Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Furkan Birgül

Gülsan Alüminyum Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Furkan Birgül: ’’Fuarı ilk günden itibaren gayet başarılı geçirdik. Doğru insanlar doğru şeyi istiyorlar. Bu bizim için çok memnun edici ve ISK-SODEX gayet güzel geçiyor."

 

Uzun bir aradan sonra sektörümüzü bir araya getiren ISK-SODEX 2021 fuarı hakkında görüşlerinizi ve fuarın sizin için nasıl geçtiğini bizimle paylaşır mısınız? 

 

Fuarı ilk günden itibaren gayet başarılı geçirdik. Doğru insanlar doğru şeyi istiyorlar. Bu benim için çok önemli, yani kuru bir kalabalık yok. İki sene önceki fuarda daha fazla yoğunluk vardı ama potansiyele baktığınız zaman 100 tane kart topladıysak, yaklaşık 20 tanesiyle iş bağlantısı yapabildik. Ama bu sene afaki rakamlarla, iki günde 50 tane kart stokladıysak 40 tanesiyle doğru ticaret yapıyoruz. Bu bizim için çok memnun edici ve ISK-SODEX gayet güzel geçiyor. 

 

Fuarda özellikle sergilediğiniz ürününüz hakkında detaylı bilgi alabilir miyiz?

 

Sodex fuarının ana kalemi klima, havalandırma, ısıtma ve soğutma olduğu için bu ürün gruplarını sergiliyoruz. Klima santral profilleri, menfez profilleri, soğutucu profilleri ve endüstriyel ne kadar profil çeşidimiz varsa hepsini şu anda burada sergilemeye çalışıyoruz. Dediğim gibi gayet te güzel geçiyor şu anda fuarımız. 

 

Firmanızın 2022 hedefleri nelerdir?

 

Çok heyecanlıyız bu konuda. Şu an Çerkezköy’de 15.000 m2 bir alan üzerine tesis kuruyoruz. İnşallah entegre bir tesis oluyor. Boyahanemiz kendi bünyemizde, mekanik işlem tesisimiz kendi bünyemizde oluyor. Burada yaklaşık 200 kişiye istihdam sağlayacağız. Bu konuda çok heyecanlıyız. Günlük olarak lojistik firması bize bilgi veriyor. Şu an bile tüylerimiz diken diken oldu, dört gözle bekliyoruz tesisimizi. Ar-ge çalışmalarımız devam ediyor. 2023 yılında düzenlenecek olan Sodex Fuarı’na da iki senede bir düzenlendiği için güzel bir ürün sergilemesi hazırlayacağız. Çalışmalarımız devam ediyor, yeni bir ürün ile klima santralcilere ve hepa filtre üreticilerine bir sürprizimiz olacak diyebilirim.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ECA-31