BOMAKSAN, ENDÜSTRİ 4.0 İLE HIZLA DEĞİŞEN TEKNOLOJİYE AYAK UYDURACAK E.C.A.’DAN SAĞLIKLI ORTAMLAR YARATAN YENİ KLİMA: NIOBE BLUE DOĞALGAZ TASARRUFUNA AÇILAN KAPI: YOĞUŞMALI KOMBİLER XYLEM TÜRKİYE IMCET’TE MADENCİLİK SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİNİ TANITTI E.C.A.’DAN HAVADAKİ NEMİ DENGELEYEN AKILLI ÇÖZÜM: NEM HAZNELİ PANEL RADYATÖR DEMİRDÖKÜM’ÜN YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ ademiX’E İKİ ÖDÜL BİRDEN COPA, YENİLENEN MOBİL UYGULAMALARIYLA FARK YARATIYOR VESTEL, SCHNEIDER ELECTRIC ÇÖZÜMLERİ İLE GELECEĞE HAZIRLANIYOR WARMHAUS’TAN SANATA DESTEK İSMAİL YAMANGİL, SCHNEIDER ELECTRIC TÜRKİYE ÜLKE MÜDÜRÜ OLDU DANFOSS’DA ÜST DÜZEY ATAMALAR XYLEM TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ ALTUĞ BİLGİÇ OLDU GÖKÇE BRÜLÖR A.Ş VE HAN ENERJİ A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI H. AHMET İLHAN EKOMAXI YÖNETİM KURULU BAŞKANI OSMAN YAĞIZ İZOCAM, 2022’DE İHRACAT FAALİYETLERİNDE ATAK YAPMAYA HAZIRLANIYOR

KNAUF TÜRKİYE KADROSUNU GÜÇLENDİRİYOR

Geniş performans çözümleriyle tüm dünyada projelerin bir numaralı çözüm ortağı Knauf Türkiye’de yeni bir atama gerçekleşti. Uzun yıllar perakende, hızlı tüketim sektöründe farklı kademelerde görev alan Aras Orhun Orhan, Knauf Türkiye’nin Satış Müdürü oldu.

 

Çankaya Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Aras Orhun Orhan, aynı üniversitede Uluslararası Ticaret Bölümü ile birlikte çift anadal eğitimini tamamladı. Profesyonel iş hayatına perakende sektöründe, Migros’ta Mağaza Yöneticisi olarak başlayan Orhan, sonrasında Coca-Cola’da Satış Geliştirme Şefliği yaptı. Coca-Cola’da Özel Müşteriler İş Geliştirme Yöneticisi olarak ulusal zincir mağazalardan sorumlu olarak çalışan Orhan, 2014 yılında Ulusal Zincir Mağazalar Müdürü olarak Red Bull’a transfer oldu. Orhan sırasıyla Yerinde Tüketim Kanalı Bölgeler Müdürü, Yerinde Tüketim Kanalı Türkiye Dağılım Müdürü görevlerini üstlendi. Son olarak Red Bull Ülke Zincir Mağazalar Müdürü olarak şirketin tüm ulusal zincir mağazalarında, e-ticaret, askeriye ve vending kanalının sorumluluğunu üstlenen Orhan, Aralık 2020 yılında Knauf Türkiye Satış Müdürü olarak göreve başlamıştır. Orhan evli ve bir çocuk babasıdır. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52