BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER

Yüksek teknolojiye sahip üretim hatlarında ısıl verimliliği yüksek ve hatasız radyatör üretimini hedefleyen Baymak, yeni nesil alüminyum döküm radyatörler tasarruf ve enerji verimliliği konusunda öncülük etmeye devam ediyor. Isı performansının artmasını sağlamak için Türkiye’de ilk kez üretilen 55 cm eksenli olarak üretilen alüminyum döküm radyatörler, 630 mm yükseklik ve 400 ila 1600 mm arasında 8 farklı model genişliğine sahip. 6 bar çalışma basınç dayanımı ve düşük su hacmi sayesinde işletme giderlerinde tasarruf ve verimlilik sağlayan döküm radyatörler, standart modellere ek olarak zeminden bağlantılı tesisata da uygun olan garnitürlü tiplerle ve özel aksesuarları sayesinde zemine de monte edilebiliyor. Ventilli garnitürlü tipleri de termostatik vana kontrollü tesisatlar için de uygun.

 

Oval kenar detayı ile yeni bir tasarımla üretilen radyatörler, 80 mm dilim genişliği ve 1800 mm yüksekliğinde. Ayrıca 300 ila 600 mm genişlik arasında 3 farklı modelden oluşuyor. Yeni nesil radyatörler, Max 10 bar işletme basıncı ile ½” bağlantılara uygun olup RAL 9016 beyaz rengiyle dikkat çekiyor.

 

Alüminyum panel radyatör serisinin diğer bir modeli ise mekanlardaki sıcaklığın konforu yaşatmak için tasarlanmış estetik bir ürün. Dilim genişliği 77 mm olan 300 ila 1800 mm arasında 5 farklı yükseklik modelinde 600 ila 2000 mm arasında farklı genişliklerde geniş bir ürün yelpazesiyle proje ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. 

 

Baymak alüminyum havlu radyatör serisinin diğer iki modeli ile mekanlardaki sıcaklığın konforunu yaşatmak için tasarlanmış beyaz boyalı elips borulu ve krom görünümlü yuvarlak borulu estetik şık ürün. Genişliği 500 mm olup 700 ila 1800 mm arasında 6 farklı yükseklik modeliyle geniş bir ürün yelpazesiyle proje ihtiyaçlarına cevap vermeye hazır.

 

Yeni nesil radyatörün başlıca özellikleri şöyle: 

1. Daha az suyla ısınıp enerji tasarrufu sağlıyor.

2. Alüminyum madde özelliği itibarıyla çok iyi bir ısı iletkeni.

3. Hafif olan alüminyum radyatör binaya daha az yük bindiriyor.

4. Paslanma ve korozyona dayanıklı.

5. Kullanım ömrü rakiplerine göre oldukça uzun.

6. Yeni tasarımıyla mekanlara estetik ve güzellik katıyor.

7. Alüminyumun yüzde 100 geri dönüşümlü bir madde olması nedeniyle hem sağlığı hem de çevreyi koruyor. 

8. Dilimler arasında nipelli birleşim tekniği kullanılarak üretilen radyatör ebatlarında ekleme veya azaltma olanağı bulunuyor. (Alüminyum döküm radyatörlerde dilimler istenilen sayıda gruplandırılabiliyor. Sorun çıkması halinde sorunlu dilim kolaylıkla bütüne zarar vermeden değiştirilebiliyor.)

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52