CASTEL 6588E SERİSİ: 100% PASLANMAZ ÇELİK KÜRESEL VANALAR DOĞAL GAZIN OLMADIĞI BÖLGELERE E.C.A.’DAN ELEKTRİKLİ KOMBİ ÇÖZÜMÜ: ARCEUS FRASCOLD YENİ MAGNETIC SERİSİNİ SUNUYOR FRİGODUMAN, SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜM BULMAYA DEVAM EDİYOR DOĞRU ISI YÖNETİMİNDE E.C.A.’DAN YENİLİKÇİ ÇÖZÜM: POLY ODA TERMOSTATLARI DAIKIN PROJELERİN GÖZDESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR IRAK MERKEZ BANKASI’NIN SU DEPOLAMA SİSTEMLERİNDEKİ TERCİHİ “EKOMAXİ” DEMİRDÖKÜM, YENİ YAŞAM ALANLARINDA DA ÖNCÜ EGE’NİN YÜKSELEN DEĞERİ, SUNVIA İLE AYDINLANACAK ANKARA’NIN EN BÜYÜK KARMA YAŞAM PROJESİ MERKEZ ANKARA ”YALITIMIN İYİSİ” BONUS’ U YENİDEN TERCİH ETTİ STARWOOD’UN YENİ MDF TESİSİNDE ALDAĞ CİHAZLARI TERCİH EDİLDİ MASDAF, MAS ACADEMY İLE BAYİLERİNİN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR ÇUKUROVA ISI’NIN ÇÖZÜMLERİ, İŞLETMELERE ISITMADA YÜZDE 50 TASARRUF SUNUYOR ODE YALITIM’DAN SINIR KÖYÜNDEKİ OKULA DESTEK KIŞ BASTIRMADAN KOMBİ BAKIMINI YAPTIRIN, TASARRUF SAĞLAYIN

Wavin’den sektöre özel dijital çözümler

Plastik boru sektörüne yön veren Wavin Türkiye, çalışanlarına ve müşterilerine pek çok konuda dijital çözümler sunuyor. Wavin’in web sitesinde yer alan ses kontrol hesaplama aracı  en sessiz boruyu seçmeye imkan tanırken mühendisler için hazırlanan Bim/Revit paketleri, uygulayıcılarına kolaylık sağlıyor. Wavin, ayrıca sektörün ilk eğitim merkezi olan Wavin Academy ile de tesisatçı, teknisyen, uygulamacı, mühendis, öğrenci, bayi ve diğer çözüm ortaklarına ücretsiz eğitimler veriyor. 
 
Dünyayı etkisi altına alan salgının etkisiyle  her alanda dijitalleşmenin önemi arttı. Dijital dönüşüm ile birçok yeni teknoloji hem Türkiye’de hem de dünyada kullanılmaya başladı. Plastik boru sektörüne yön veren Wavin de sunduğu dijital çözümlerle sektörün bu konuda da öncüsü oluyor.
 
Wavin Serap Uzun kopyaWavin Ses Kontrol HesaplamaAraci Yeni dijital çözümlerin  giderek önem kazandığını vurgulayan Wavin Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü Serap Uzun “Pandemi süreci dijitalleşme seviyesini de önemli derecede artırdı. Özellikle pazarlama aktivitelerimiz önemli ölçüde dijitale kaydı. Bundan sonraki süreçte de her alanda dijitalleşmenin daha da artacağını düşünüyoruz. Bu doğrultuda, globalde başlatılan LaunchPad inovasyon projesini yürütüyor, çalışma arkadaşlarımızın  yenilikçi fikirlerini duyurmaları konusunda onları cesaretlendiriyor ve çalışmalarına destek sağlıyoruz” dedi.   
 
Wavin Ses Kontrol Hesaplama Aracı ile en sessiz boruyu seçin 
Sessiz borunun mucidi Wavin, atık su tesisasıta yönelik yeni hesaplama aracı geliştirdi. Türkiye’de 50 yıldır plastik boru sektöründe faaliyet gösteren Wavin, Ses kontrol hesaplama aracıyla, atık su projelerindeki ses seviyelerini farklı parametrelere göre hesaplıyor. Web üzerinden tesisattaki sesleri ölçen hesaplama aracı, projelerin ses seviyesini bildirerek mühendislerin ve uygulamacıların en doğru sessiz boruyu seçmesini sağlıyor. Hesaplama aracını kullanmak için hesaplama aracına projeye ait verilerinizi girerek kayıt yaptırmanız yeterli. Ölçüm sonuçları sistem üzerinde hızlıca hesaplandıktan sonra ayrıntılı rapor e-posta hesabına gönderiliyor. 
 
Wavin Academy
 
Wavin Academy, 10 Webinar’la boru seçimindeki incelikleri anlattı
Küresel bir marka olarak bina ve altyapı alanındaki yenilikçi çözümleriyle Wavin Türkiye, Wavin Academy ile eğitimlerini online platforma taşıyarak geçtiğimiz yıldan bu yana 10 Webinar gerçekleştirdi. Eğitimlerinde binlerce kişiyi ağırlayan Wavin, “Yerden Isıtma Boruları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?” , “En Doğru Sessiz Boru Nasıl Seçilir?”, “QuickStream Sifonik Sistem ile Yağmur Suyu Tahliyesi”, “Yerden Isıtmada Alternatif Otomasyon Çözümleri” “ Covid-19'un Yayılmasında Atık Su Tesisatının Etkisi ve Alınabilecek Önlemler” gibi farklı konularla sektör paydaşlarını aydınlatıyor. 
 
“Akıllı Asistan’ tasarımcıya yol gösteriyor” 
Wavin’in Mühendisler için hazırladığı Bim/Revit paketleriyle boru sistemlerinin BIM modeli tasarımları hızlanıyor. Tasarımcının işini kolaylaştıran paket içinde sunulan ‘Akıllı Asistan’ özelliği, tasarımcıya bağlantıların olması gereken şeklini önererek yol gösteriyor. Web sitesinden ücretsiz indirilebilen bu paket kullanılırken kataloğa bakmayı veya ürünü detaylıca bilmeyi gerektirmiyor.
Wavin’in sektöre yön veren dijital çözümleriyle tanışmak için www.wavin.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52