İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

BOSCH TERMOTEKNİK SATIŞ GENEL MÜDÜRÜ KIVANÇ ARMAN

VRF SİSTEMLERİ İLK YATIRIM MALİYETİ İLE ESNEK BİR PROJE TASARIMINA İMKÂN SAĞLIYOR

 

Bosch Termoteknik Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman: "Yeni nesil Bosch Air Flux VRF klima sistemleri ile tek bir villadan oteller, havaalanları, hastaneler, alışveriş merkezleri, ofis binaları, rezidanslar gibi yüksek kapasite ihtiyacı olan ticari binalara kadar tüm yapıların dört mevsim iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz."

 

Bosch Termoteknik olarak, sıcak su ve ısıtma sistem çözümleri sağlamakla kalmıyor; verimli iklimlendirme için kısaca ‘VRF’ dediğimiz, ‘Değişken Debili Soğutucu Akışkan Sistemlerini’ de ürün gamımızda sunuyoruz. Yeni nesil Bosch Air Flux VRF klima sistemleri ile tek bir villadan oteller, havaalanları, hastaneler, alışveriş merkezleri, ofis binaları, rezidanslar gibi yüksek kapasite ihtiyacı olan ticari binalara kadar tüm yapıların dört mevsim iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.

 

Bosch VRF klima sistemleri, merkezi bir sistemde 270 kW'a kadar geniş bir kapasite aralığına sahip. Dış ünitelerden ve soğutma-ısıtma için kullanılabilen on iki farklı iç ünite modelinden oluşuyor. Kullanıcılar, Air Flux VRF sistemlerde esnek kapasite aralığına sahip bir seri seçerek, iklimlendirme için ihtiyaç duydukları alanı da azaltıyor. Böylelikle bina alanlarının daha verimli kullanılması ve daha düşük ilk yatırım maliyeti ile esnek bir proje tasarımına imkân sağlanıyor.

 

Yer tasarrufu sağlayan dış üniteler, şık iç üniteler ve akıllı kumandalarla modüler yapıda kullanım sağlıyor. Değişken debili soğutucu akışkan teknolojisi sayesinde kolay kullanım imkânı sunuyor. Kullanıcıların anlık ihtiyaçlarına göre çalışma performansını ayarlayan sistem, kısmi yükte bile yüksek verimlilikle çalışıyor. İç ünitelerin sahip olduğu yeni DC fan motoru, buhar enjeksiyonlu kompresörler ve iki aşamalı sub-cool teknolojisi, VRF sistemindeki enerji verimliliğini arttırarak soğutucu akışkan dağılımını çok daha iyi sağlıyor. Akıllı enerji yönetim sistemi, soğutma çevrimindeki buharlaşma ve yoğuşma sıcaklıklarını maksimum konfor ve yüksek enerji tasarrufu sağlayacak şekilde otomatik olarak ayarlıyor

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52