İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

BOSCH TERMOTEKNİK SATIŞ GENEL MÜDÜRÜ KIVANÇ ARMAN

VRF SİSTEMLERİ İLK YATIRIM MALİYETİ İLE ESNEK BİR PROJE TASARIMINA İMKÂN SAĞLIYOR

 

Bosch Termoteknik Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman: "Yeni nesil Bosch Air Flux VRF klima sistemleri ile tek bir villadan oteller, havaalanları, hastaneler, alışveriş merkezleri, ofis binaları, rezidanslar gibi yüksek kapasite ihtiyacı olan ticari binalara kadar tüm yapıların dört mevsim iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz."

 

Bosch Termoteknik olarak, sıcak su ve ısıtma sistem çözümleri sağlamakla kalmıyor; verimli iklimlendirme için kısaca ‘VRF’ dediğimiz, ‘Değişken Debili Soğutucu Akışkan Sistemlerini’ de ürün gamımızda sunuyoruz. Yeni nesil Bosch Air Flux VRF klima sistemleri ile tek bir villadan oteller, havaalanları, hastaneler, alışveriş merkezleri, ofis binaları, rezidanslar gibi yüksek kapasite ihtiyacı olan ticari binalara kadar tüm yapıların dört mevsim iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.

 

Bosch VRF klima sistemleri, merkezi bir sistemde 270 kW'a kadar geniş bir kapasite aralığına sahip. Dış ünitelerden ve soğutma-ısıtma için kullanılabilen on iki farklı iç ünite modelinden oluşuyor. Kullanıcılar, Air Flux VRF sistemlerde esnek kapasite aralığına sahip bir seri seçerek, iklimlendirme için ihtiyaç duydukları alanı da azaltıyor. Böylelikle bina alanlarının daha verimli kullanılması ve daha düşük ilk yatırım maliyeti ile esnek bir proje tasarımına imkân sağlanıyor.

 

Yer tasarrufu sağlayan dış üniteler, şık iç üniteler ve akıllı kumandalarla modüler yapıda kullanım sağlıyor. Değişken debili soğutucu akışkan teknolojisi sayesinde kolay kullanım imkânı sunuyor. Kullanıcıların anlık ihtiyaçlarına göre çalışma performansını ayarlayan sistem, kısmi yükte bile yüksek verimlilikle çalışıyor. İç ünitelerin sahip olduğu yeni DC fan motoru, buhar enjeksiyonlu kompresörler ve iki aşamalı sub-cool teknolojisi, VRF sistemindeki enerji verimliliğini arttırarak soğutucu akışkan dağılımını çok daha iyi sağlıyor. Akıllı enerji yönetim sistemi, soğutma çevrimindeki buharlaşma ve yoğuşma sıcaklıklarını maksimum konfor ve yüksek enerji tasarrufu sağlayacak şekilde otomatik olarak ayarlıyor

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-