Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK Dünya markaları 15. Kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu ALARKO CARRIER İLK ALTI AYDA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRDÜ Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi Mitsubishi Heavy’e EcoVadis’ten Üçüncü Kez Gümüş Not Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi Mitsubishi Electric'in Net Sıfır Enerji Test Tesisi SUSTIE WELL Platin Sertifikası Aldı Aironn, İstanbul’un Marka Değerini Artıracak Tersane İstanbul’un Fan Gruplarını Üretecek DAIKIN TÜRKİYE 11 YILDA 27 KAT BÜYÜDÜ Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ZAFER SARI

BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

İklimlendirme sektörünün öncü ve lider markası Baymak, kısa süre önce müşterilerinin beğenisine sunduğu hidrojen uyumlu yeni nesil kombisi Lunatec’in eğitim toplantılarını tamamladı. Baymak bayilerinin ve taahhütçü firmaların yoğun ilgi gösterdiği eğitimler, Türkiye’de 21 farklı noktada 1000’den fazla katılımcıyla gerçekleşti. Sektör paydaşları tarafından ilgiyle karşılanan eğitimlerde, Lunatec ürünlerinin çalışma teknolojisi ve yenilikleriyle ilgili detaylar katılımcılarla paylaşıldı. 

 

Baymak’ın sürdürülebilir bir dünya için sorumlu üretim ve tüketim yaklaşımının bir ürünü olan Lunatec kombi, tüm dünyada fosil yakıt kullanımını azaltma çalışmalarının Türkiye pazarındaki öncü yansımalarından biri. Dünyada yaygınlaşmaya başlayan hidrojen teknolojisine uyumlu tasarımı ile yüzde 20 hidrojen, yüzde 80 doğal gaz enerjisine uygun olarak geliştirilen Lunatec kombinin yenilikçi teknolojisi ve BDR Thermea platform altyapısı tüm katılımcılardan tam not aldı.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52