BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

İklimlendirme sektörünün öncü ve lider markası Baymak, kısa süre önce müşterilerinin beğenisine sunduğu hidrojen uyumlu yeni nesil kombisi Lunatec’in eğitim toplantılarını tamamladı. Baymak bayilerinin ve taahhütçü firmaların yoğun ilgi gösterdiği eğitimler, Türkiye’de 21 farklı noktada 1000’den fazla katılımcıyla gerçekleşti. Sektör paydaşları tarafından ilgiyle karşılanan eğitimlerde, Lunatec ürünlerinin çalışma teknolojisi ve yenilikleriyle ilgili detaylar katılımcılarla paylaşıldı. 

 

Baymak’ın sürdürülebilir bir dünya için sorumlu üretim ve tüketim yaklaşımının bir ürünü olan Lunatec kombi, tüm dünyada fosil yakıt kullanımını azaltma çalışmalarının Türkiye pazarındaki öncü yansımalarından biri. Dünyada yaygınlaşmaya başlayan hidrojen teknolojisine uyumlu tasarımı ile yüzde 20 hidrojen, yüzde 80 doğal gaz enerjisine uygun olarak geliştirilen Lunatec kombinin yenilikçi teknolojisi ve BDR Thermea platform altyapısı tüm katılımcılardan tam not aldı.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52