Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK Dünya markaları 15. Kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu ALARKO CARRIER İLK ALTI AYDA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRDÜ Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi Mitsubishi Heavy’e EcoVadis’ten Üçüncü Kez Gümüş Not Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi Mitsubishi Electric'in Net Sıfır Enerji Test Tesisi SUSTIE WELL Platin Sertifikası Aldı Aironn, İstanbul’un Marka Değerini Artıracak Tersane İstanbul’un Fan Gruplarını Üretecek DAIKIN TÜRKİYE 11 YILDA 27 KAT BÜYÜDÜ Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ZAFER SARI

“TAM YOĞUŞMALI ATROMIX MODEL KOMBİLERİMİZ, 2021’DE SATIŞ ADETİNDE REKOR TAZELEYECEK”

DemirDöküm, “Dahası Atromix” temasıyla gerçekleştirdiği dijital toplantıda yetkili satıcı ve satış noktalarıyla bir araya geldi. 

 

 

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, dijital ortamda düzenlediği toplantılarla iş ortaklarıyla ilişkilerini güçlendirmeye ve onları bilgilendirmeye devam ediyor. DemirDöküm’ün, Türkiye’nin dört bir yanından, 400’e yakın yetkili satıcı ve satış noktasının katılımıyla gerçekleştirdiği dijital toplantının teması “Dahası Atromix” oldu. Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, Teknik Eğitim Müdürü Ali Onur ve Pazarlama Ürün Müdürü Eren Çiçekçiler, yüksek kalitesi ve performansıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen kombi modellerinden biri olan olan Atromix’in teknik avantajlarını ve ürün kapsamında gelecek dönemde hayata geçirilecek kampanyanın detaylarını iş ortaklarıyla paylaştı.

 

ATROMIX İLE TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, 2021 yılının ilk çeyreğini başarılı rakamlarla tamamladıklarını belirterek Atromix özelinde paylaşımlarda bulundu. DemirDöküm yoğuşmalı kombi ailesindeki Atromix’in devreye alınmasından bu yana ürün özelinde birçok bölgede yüksek memnuniyet başarısı elde ettiğinin altını çizen Atan, “Bu yıl ‘Dahası Atromix’ diyoruz. Yüksek performansıyla öne çıkan ürünümüz özelinde hayata geçireceğimiz kampanyalarla farkımızı bir kez daha ortaya koymayı hedefliyoruz. Her zaman olduğu gibi hızlı ve enerjik bir şekilde çalışmalarımıza devam edip bu yılı da hep birlikte başarıyla tamamlayacağımıza inancımız tam” dedi.

 

"ATROMIX İLE PAZAR PAYIMIZI ARTIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Konuşmasında kombi pazarına ve Atromix’in içinde bulunduğu segmentteki ürün grubuna yönelik değerlendirmelerini paylaşan Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, “Kalitesi ve teknik donanımıyla tüketicilerin tüm beklentilerini karşılayan Atromix, satışa sunulduğu günden bu yana kolay kullanımının yanı sıra kompakt tasarımıyla ön plana çıktı, 20 kW kapasite seçeneğiyle rakiplerinden ayrıştı. Yüksek performans sunmasına olanak sağlayan teknik avantajlarıyla Atromix’i pazar payımızı artıracak en önemli ürünlerimizden biri olarak görüyoruz. Kombi sezonunun başlangıcından bu yana ürün özelinde gerçekleşen satışlarımızdaki artış da bu vizyonumuzu destekler nitelikte. Bu nedenle ‘Dahası Atromix’ diyoruz ve bu yılın Atromix ürünümüzün kendi satış rekorunu kıracağı bir yıl olacağını şimdiden iş ortaklarımıza müjdelemek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

İŞ ORTAKLARINA ATROMIX’E ÖZEL FIRSATLAR

DemirDöküm Teknik Eğitim Müdürü Ali Onur, Atromix’in yüksek performans sunmasına olanak sağlayan teknik avantajlarını paylaşmanın yanı sıra, Atromix’e özel olarak hazırlanan e-learning modülleri ve yıl boyunca düzenlenecek dijital eğitimleri katılımcılara duyurdu. DemirDöküm Pazarlama Ürün Müdürü Eren Çiçekçiler ise Atromix özelinde hayata geçirilecek dijital iletişim kampanyasının detaylarını paylaştı ve satış noktalarına sağlanacak destekler ile DemirLig 2021 kampanyası kapsamında en çok Atromix satışı gerçekleştiren iş ortaklarına sunulacak fırsatlardan bahsetti.

 

HERKESİ DÜŞÜNEN KOMBİ: ATROMIX

DemirDöküm’ün 67 yıllık uzmanlığı ve güvencesiyle geliştirilen Atromix kombi, herkesi düşünüyor. Her bütçeyi düşünen Atromix yüksek verimiyle yakıt tasarrufu sağlıyor. Çevirmeli düğmeli kullanıcı dostu kontrol paneli sayesinde kolay kullanım imkânı sunan ürün, kullanıcısının hayatını kolaylaştırmak üzere geliştirilen opsiyonel akıllı oda termostatıyla uzaktan kontrol de edilebiliyor. Atromix, anında ve kesintisiz sıcak su konforu sağlamasıyla ön plana çıkarken 20, 24, 28 kW kapasite seçenekleriyle her metrekare ev için en uygun çözümü tüketiciyle buluşturuyor.  

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52