BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek LİMAK ENERJİ’DEN ULUSLARARASI OKUMA YAZMA GÜNÜ’NDE ANLAMLI PROJE Baymak’tan Enerji Tasarrufu Sağlayan Boyler “Termoboyler” Naci Şahin, tekrar EUROVENT Derneği Başkanlığına seçildi İZODER’DEN ‘KENTSEL DÖNÜŞÜM EYLEM PLANI’ AÇIKLAMASI MTMD, Kolombiya'daki Expo ACAIRE 2019'da temsil edildi Rüzgâr sektöründeki gelişmeleri içeren 'Türkiye Rüzgâr Enerjisi İstatistik Raporu' yayınlandı Buderus Star Club üyeleri Manisa’da buluştu TEAM BOSPHORUS ALDAĞ A.Ş. Sponsorluğunda Solar DECATHLON Afrika’da Yarışıyor VODAFONE’DAN ADANA’DA GÜNEŞ ENERJİSİ YATIRIMI Japon devi Daikin, mucidi olduğu R-32 patentlerine erişimi kolaylaştırıyor Baymak’tan yeni pazarlarla gelen ‘ihracat rekoru’ GF Hakan Plastik’den yeni nesıl atık su ve drenaj sistemi: GF AERATOR

Chillventa International Exhibition’a katılan Niba firması büyük ilgi gördü.

16-18 Ekim tarihleri arasında Almanya Nurenberg’de düzenlenen soğutma sektörünün önde gelen fuarlarından Chillventa International Exhibition’a katılan Niba firması büyük ilgi gördü.

Fuara katılan Niba Mühendislik Şefi Hasan Oğuz Gürsoy, geçen yıllara göre bu sene daha fazla ziyaretçi olduğunu belirterek, bu fuar çok farklı coğrafyalardan gelen üreticileri ve müşteri bir araya getirdiğini söyledi. Fuarda Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ettiklerini, ürünlerinin dünyada önde gelen rakipleri ile aynı kalitede, fiyat olarak ise çok daha uygun olduğunu ilave etti. Güney Kore, Guetemala, Filipinler, Polonya, Macaristan, Rusya, Ukrayna ve daha birçok ülkeden potansiyel müşteri adayları ile tanıştıklarını ve yakın zamanda bu ülkelere ihracatlarını arttırarak ülkemiz ekonomisine faydalı olmak istediklerini, bir sonraki fuara çok daha büyük stant ve ürünlerle katılarak etkilerini arttırmayı planladıklarını söyledi. Soğutma kulesinde CTP kompozit malzemesinin daha fazla kullanılmaya başlandığını, gelen ziyaretçilerin ürünlerinin kalitesini çok beğendiğini belirtti.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8