BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek LİMAK ENERJİ’DEN ULUSLARARASI OKUMA YAZMA GÜNÜ’NDE ANLAMLI PROJE Baymak’tan Enerji Tasarrufu Sağlayan Boyler “Termoboyler” Naci Şahin, tekrar EUROVENT Derneği Başkanlığına seçildi İZODER’DEN ‘KENTSEL DÖNÜŞÜM EYLEM PLANI’ AÇIKLAMASI MTMD, Kolombiya'daki Expo ACAIRE 2019'da temsil edildi Rüzgâr sektöründeki gelişmeleri içeren 'Türkiye Rüzgâr Enerjisi İstatistik Raporu' yayınlandı Buderus Star Club üyeleri Manisa’da buluştu TEAM BOSPHORUS ALDAĞ A.Ş. Sponsorluğunda Solar DECATHLON Afrika’da Yarışıyor VODAFONE’DAN ADANA’DA GÜNEŞ ENERJİSİ YATIRIMI Japon devi Daikin, mucidi olduğu R-32 patentlerine erişimi kolaylaştırıyor Baymak’tan yeni pazarlarla gelen ‘ihracat rekoru’ GF Hakan Plastik’den yeni nesıl atık su ve drenaj sistemi: GF AERATOR

Sarbuz Isı Transfer Cihazları A.Ş. Chillventa 2018 fuarına katıldı

Sarbuz Isı Transfer Cihazları A.Ş. olarak 16-18.10.2018 tarihleri arasında Almanyan’nın Nürnberg şehrinde düzenlenen Chillventa fuarına katılım sağladık. Soğutma, klima, havalandırma ve ısı pompaları dallarında Avrupa’nın en önemli fuarı olan Chillventa da beklentilerimizin de üzerinde üç gün geçirdik. Fuar süresince birçok coğrafyadan gelen değerli dostlarımızı ağırladık ve kendileriyle yeni ürünlerimiz hakkında bilgi paylaşımında bulunduk. Bu sayede dostluklarımız bir adım daha pekişmiş oldu. Bunun yanı sıra Chillventa fuarı, birçok yeni bölgelerle sıcak temaslar yakalamamıza da vesile oldu.

Standımızda yeni ürünlerimize de yer verip çeşitli bölgelere tanıtma imkânı da elde ettik. Bu ürünlerimizden en çok rağbet göreni sebze ve meyve odaları için tasarlamış olduğumuz SBA serisi oldu. Özel yapısı sayesinde ürünler üzerinde lekelenmelere yol açmadan ve asgari kalite/nem kaybı ile mükemmel bir soğutma işlemini gerçekleştiren yönüyle misafirlerimizin dikkatini çekmeyi başardı.

Sarbuz’un yeni iş fırsatları yakalaması ve ürünlerini geniş kitlelerle buluşturması adına son derece verimli bir fuar oldu.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8