BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek LİMAK ENERJİ’DEN ULUSLARARASI OKUMA YAZMA GÜNÜ’NDE ANLAMLI PROJE Baymak’tan Enerji Tasarrufu Sağlayan Boyler “Termoboyler” Naci Şahin, tekrar EUROVENT Derneği Başkanlığına seçildi İZODER’DEN ‘KENTSEL DÖNÜŞÜM EYLEM PLANI’ AÇIKLAMASI MTMD, Kolombiya'daki Expo ACAIRE 2019'da temsil edildi Rüzgâr sektöründeki gelişmeleri içeren 'Türkiye Rüzgâr Enerjisi İstatistik Raporu' yayınlandı Buderus Star Club üyeleri Manisa’da buluştu TEAM BOSPHORUS ALDAĞ A.Ş. Sponsorluğunda Solar DECATHLON Afrika’da Yarışıyor VODAFONE’DAN ADANA’DA GÜNEŞ ENERJİSİ YATIRIMI Japon devi Daikin, mucidi olduğu R-32 patentlerine erişimi kolaylaştırıyor Baymak’tan yeni pazarlarla gelen ‘ihracat rekoru’ GF Hakan Plastik’den yeni nesıl atık su ve drenaj sistemi: GF AERATOR

Tüm zamanların en geniş ölçekli Chillventa Fuarında ALDAĞ A.Ş. yerini aldı

16-18 Ekim 2018 tarihleri arasında Almanya’nın Nürnberg kentinde yapılan Chillventa Uluslararası Soğutma, Klima, Havalandırma ve Isı Pompaları Fuarı, bu yıl yeni bir rekora imza atarak 45 ülkeden 1.019 katılımcı kuruluşu bir araya getirdi. Katılımcı firma sayısında bir önceki fuara göre %4, kullanılan stant alanında %2’lik bir büyüme kaydeden fuarın katılımcıların yaklaşık üçte ikisi ve beklenen 32.000 ticari ziyaretçinin yüzde 60’ı Almanya dışından geldi. 

Uluslararası ölçeği geniş olan bu Hvac sektör profesyonelleri platformunda Aldağ A.Ş., yeni ürün ve teknolojilerini tanıttı, yurtdışı iş ağını genişletme fırsatı buldu. Aldağ A.Ş. standı uluslararası sektör profesyonellerinin yanı sıra Nürnberg Başkonsolos Yardımcısı Sayın Selçuk EKE tarafından da ziyaret edildi. Aldağ Standı, Ortadoğu ülkelerinin yanı sıra batı dünyasının profesyonelleri tarafından da ilgiyle ziyaret edildi ve iş bağlantıları açısından bir başarıya sahne oldu. Chillventa Fuarı, Aldağ A.Ş.’nin yurt dışı pazarlarını genişletme stratejisi açısından doğru bir basamak oldu. Aldağ A.Ş. stant görevlileri, fuarın uluslararası profesyonel ziyaretçi fortföyünden duydukları memnuniyeti dile getirirken şunları söyledi: “Dünya iklimlendirme sektöründe Aldağ markasını bir imza olarak atabilmek adına, yurt dışı tanıtımlarımıza özel bir önem veriyoruz. Bu çalışmalarımıza çok büyük bir bütçe ayırıyoruz. Ama uluslararası yatırımcı ve iş adamlarıyla dialog kurabildiğimiz bu gibi etkinlikler, çabalarımızın boşa gitmediğini gösteriyor. Uluslararası açılımlarımız ivmelenerek devam edecek. Aldağ A.Ş. Chillventa gibi uluslararası pazar buluşturma yeteneği yüksek tüm etkinlikleri yakından takip ederek ve katılımcısı olmayı sürdürerek, Türk mühendisliğinin uluslararası kabul edilebilirliğini artırmak için firması ve ülkesi adına çalışmalarını sürdürecek.”

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8