BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek LİMAK ENERJİ’DEN ULUSLARARASI OKUMA YAZMA GÜNÜ’NDE ANLAMLI PROJE Baymak’tan Enerji Tasarrufu Sağlayan Boyler “Termoboyler” Naci Şahin, tekrar EUROVENT Derneği Başkanlığına seçildi İZODER’DEN ‘KENTSEL DÖNÜŞÜM EYLEM PLANI’ AÇIKLAMASI MTMD, Kolombiya'daki Expo ACAIRE 2019'da temsil edildi Rüzgâr sektöründeki gelişmeleri içeren 'Türkiye Rüzgâr Enerjisi İstatistik Raporu' yayınlandı Buderus Star Club üyeleri Manisa’da buluştu TEAM BOSPHORUS ALDAĞ A.Ş. Sponsorluğunda Solar DECATHLON Afrika’da Yarışıyor VODAFONE’DAN ADANA’DA GÜNEŞ ENERJİSİ YATIRIMI Japon devi Daikin, mucidi olduğu R-32 patentlerine erişimi kolaylaştırıyor Baymak’tan yeni pazarlarla gelen ‘ihracat rekoru’ GF Hakan Plastik’den yeni nesıl atık su ve drenaj sistemi: GF AERATOR

Albaksan Otomat 2. kez Chillventa fuarında

Albaksan Otomat’ın Chillventa fuarına 2. katılımıdır. Sergilenen ürünlerimiz pirinç malzemeden üretilen bağlantılar, Purjör&Körtapa setleri, gaz ve su tesisatı ürünleri, kollektörler, oynarbaşlıklı rakorlar ve uzatmalardan oluşmaktadır.

Fuar bizim için çok verimli geçmiştir. Pirinçten üretilen bağlantı parçalarına ilgiler olumlu yöndeydi. Bir çok firma ile görüşülüp güzel bağlantılar kurulmuştur. Fuar sonrasında firmalar ile direkt olarak görüşülmeye başlanmıştır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8