GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ İZMİR İSTİNYE PARK AVM’NİN TERCİHİ KNAUF’UN ÜSTÜN PERFORMANSLI ÇÖZÜMLERİ OLDU YARGITAY’IN YENİ HİZMET BİNASINDA BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK İMZASI VAR HAPPY CENTER’IN İKLİMLENDİRMESİ FORM’A EMANET

DE DIETRICH’TEN DOĞA DOSTU ÇÖZÜM: EVODENSE AMC DUVAR TİPİ YOĞUŞMALI KAZAN SERİSİ

Çevre dostu De Dietrich Evodense AMC Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan serisi özgün tasarımının yanında yüzde 111’e varan yüksek verimi ile beklenenin üzerinde performans sunuyor. 

 

Yoğuşma teknolojisi ve düşük emisyon değeri (NOx Sınıfı 6) ile yüksek verimliliğe sahip olan De Dietrich Evodense AMC Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan serisi doğa dostu bir çözüm ortağı olarak öne çıkıyor. Özgün tasarımı ile sınıfında fark yaratan ürün; patentli Diematic Evolution yüksek çözünürlüklü renkli LCD kontrol paneli ve kullanıcı dostu ekranı ile kolay sistem yönetimi imkânı sunuyor. AMC 45, 65, 90, 115 ve MCA 160 modelleri ile geniş kapasite aralığına sahip seri, kaskad bağlanabilme özelliği ile prestijli projelerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlandı. Ürünün Diematic Evolution kontrol paneli kaskad sistemlerde ek bir kontrol paneline ihtiyaç duyulmadan yönetilmesini sağlıyor. 

 

YÜKSEK VERİM İLE BEKLENENİN ÜZERİNDE PERFORMANS

Ayrıca kompakt ölçüleri ile yerden tasarruf sağlayan Evodense AMC Serisi, yoğuşmalı premix yanma teknolojisi sayesinde yüzde 111’e varan yüksek verimi ile beklenenin üzerinde performans sunuyor. Yüksek performansının yanında 53 db (AMC 45) ses seviyesi ile sessiz çalışıyor. 

 

Evodense AMC serisi kazanlarda standart entegre baca geri akım klapesi sayesinde kaskad uygulaması sırasında bacalarda meydana gelebilecek ters basınç oluşumunu engelliyor. Buna ek olarak, Premix paslanmaz çelik brülörü ve modülasyonlu fan ile yüksek verimli yanmanın yanında kullanıcıların tasarruf etmesini sağlıyor. De Dietrich’in köklü tecrübesi ve uzmanlığıyla üretilen yüksek ısı iletkenliğine sahip, uzun ömürlü ve hafif Al-Mg-Si alaşımlı döküm eşanjörü Evodense AMC Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanı benzerlerinden ayırıyor. 

 

DOĞALGAZ, PROPAN VE LPG YAKITLARI İLE ÇALIŞMA ESNEKLİĞİ SUNUYOR

Öte yandan tüm bu özelliklerinin yanında tercihe göre doğalgaz, propan ve LPG yakıtları ile çalışmaya uygun olan seri, Al-Mg-Si alaşımlı döküm eşanjörü sayesinde aynı zamanda 6 bara kadar işletme basıncına dayanıklıdır.  Yüzde 17 ila 100 arası yüksek çalışma modülasyon aralığına sahip olan Evodense AMC serisinin kazanları farklı sıcaklıklara sahip tesisatlar da T 20° C’den T 40° C’ye kadar esnek sistem çözümü ile çalışmaya da uygundur. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32