GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ İZMİR İSTİNYE PARK AVM’NİN TERCİHİ KNAUF’UN ÜSTÜN PERFORMANSLI ÇÖZÜMLERİ OLDU YARGITAY’IN YENİ HİZMET BİNASINDA BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK İMZASI VAR HAPPY CENTER’IN İKLİMLENDİRMESİ FORM’A EMANET

ista’NIN YENİ NESİL ISI SAYACI Sensonic®3 İLE TANIŞTINIZ MI?

Teknoloji her geçen gün ilerlerken yaşanılan gelişmelerden tüm sektörler farklı şekillerde faydalanmaktadır. Tüm gelişmeler insan hayatını kolaylaştırmak, sürdürülebilirlik ve kullanıcı dostu ürünler sağlamak üzerine devam etmektedir.

 

ista, binalarda enerji verimliliğini artıran en önemli firmalardan biridir. Ürünlerimiz ve sunduğumuz hizmetlerle enerji, CO2 salınımı ve maliyetlerin azaltılmasına 100 yılı aşkın tecrübesiyle katkıda bulunmaya devam etmektedir. 

 

ista özellikle merkezi sistemle ısıtılan binalarda ve ticari yapılarda bireysel tüketimlerin ölçülmesinde ve tüketimlerin şeffaf bir şekilde oluşturulması konusunda uzmandır. Bu amaçla ısı ölçüm ve paylaşım lider şirketlerinden ista yeni gelişmeleri ile sektörde bir adım önde yerini almaya devam etmektedir.  

 

Yeni nesil Sensonic®3 ürünümüzün Türkiye’de satış ve uygulamalarının başladığını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

 

Untitled 4ista Ölçüm ve Enerji Hizmetleri, Sensonic®3 yeni nesil ısı sayacı ile gelecekteki gereksinimleri şimdiden karşılar. Son derece yüksek performanslı bataryaya sahiptir. Isıtma ve soğutma sayaçları ile alternatif ürün yelpazesine sahip olan Sensonic®3 yaşam alanları ve ticari alanlar için sınırsız kullanım imkanı sunar. 

 

Teknoloji ve Güvenlik

Isı sayacının 3. nesli olan Sensonic®3 modern mikroçip teknolojisi (ASIC) ile donatılmıştır.

 

Hassasiyet   

Multijet (çok huzmeli) ölçüm prensibi ile hassas ve doğru ölçüm yapar. 

 

Sürdürülebilirlik 

Entegre radyo ara yüzü ile aperto açık haberleşme sistemine ve RF+GSM sistemi ile uzaktan okumaya uygun hale getirilmiştir.

 

Tasarım 

istameter prensibi (EAS) sayesinde ayrılabilir üst gövde (ölçüm kısmı) ile montaj, değişim ve muayene kolaylığı sağlar.  

 

Isı sayacı muayene sürecini Sensonic®3 modüler kalorimetre ile kolayca ve zahmetsizce geçirebilirsiniz. Özellikle ısı istasyonu projelerinde ara parça sorununu çözerek sisteme müdahale edilmeden muayene süreci tamamlanır.  

 

ista Aperto Açık Protokol Sistem

 

Isı pay ölçer, su sayacı ve ısı sayacı (kalorimetre) ölçümlerinin okunması ve raporlanmasında esnek, modüler yenilikçi çözüm…

 

Bireysel kurulum ve okunmanın bağımsızlığıyla birlikte, raporlama süreci boyunca esneklik ve kolay veri transferi sağlar. ista kalitesinde açık protokol sistem, projeye özgün kullanımı ve üreticiden bağımsız veri kontrolü yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca istenildiği takdirde Memonic (Gsm) cihazı ile uzaktan okuma sistemine geçiş sağlanabilmektedir.

 

ista, enerji verimliliği hizmet sağlayıcısı olarak 100 yılı aşkın tecrübesiyle enerji çözümlerinize katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32