GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ İZMİR İSTİNYE PARK AVM’NİN TERCİHİ KNAUF’UN ÜSTÜN PERFORMANSLI ÇÖZÜMLERİ OLDU YARGITAY’IN YENİ HİZMET BİNASINDA BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK İMZASI VAR HAPPY CENTER’IN İKLİMLENDİRMESİ FORM’A EMANET

PA-FLEX KAUÇUK ÜRÜNLERİ İLE PROJELERİN DESTEKÇİSİ

Yılın ikinci çeyreğininin yaşandığı şu günlerde Pa-Flex ürünleriyle çeşitli projelerde yer almaya devam ediyor. Gelen talep ve  bilgiler ışığında 2021 yılının yine Pa-Flex Kauçuk açısından çok verimli geçeceği görülüyor.

 

Pa-Flex, çalışmalarını yurt dışı pazarına  yoğunlaştırmışken yurt içinde de önemli projelerin üretiliyor olması hem Pa-Flex hem ülkemiz açısından sevindirici. Bu projelerden ilki İstanbul Kadıköy’de yapımı devam eden Optimist Residence konut projesi. Yaratıcı insanlar için yaşam alanları sloganı ile tanıtımını yapan projede Pa-Flex’in kauçuk levha-boru ürünleri tercih edilmiştir. Kapalı otopark ve ortak mahaller havalandırma kanalları darbeye dayanımlı, -40 ile 110°C ısıda kullanılan, yüksek buhar difüzyonu ve düşük ısı iletkenlik değerlerine sahip Pa-Flex kauçuk levhaları ile yalıtılmıştır. Diğer yandan sıhhi ve ısıtma-soğutma boruları da yine Pa-Flex markası olan boru izolasyonları ile kaplanmıştır. 1+0 dan 4+1 ‘e daire seçenekleri sunan projede ortak yaşam alanları, çarşı ve dükkanlar, yüzme havuzu bulunuyorken proje bitişik nizam 3 blok 554 daire ve 56 mağazalı olarak tasarlanmıştır.

 

Geçtiğimiz ay katkı sağlanan bir diğer proje Konya’da yapımı tamamlanan Karapınar Ramada Otel. Kalite ve konfor anlamında misafir memnuniyeti gözetilerek her detay en ince ayrıntısıyla düşünülmüş olan otelde  toplamda 255 oda olup; 229 adet standart, 13 adet suit, 1 adet kral dairesi, 3 adet engelli odası, 9 adet aile odası ile şehir manzarası eşliğinde hizmet vermeye hazırlanıyor. 6 adet çok amaçlı toplantı salonu, kullanılan son teknoloji sistemler ve alt yapılarıyla kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

Kamu projesi kapsamında Sincan 480 yataklı devlet hastanesinde Pa-Flex marka kauçuk levha ve boru yalıtım ürünleri tercih edilmiştir. Ankara-Ayaş yolu üzerinde 87.694 m2 arsa üzerine yapılan hastane kompleksi toplam 110.000 m2 kapalı alana sahip olacak. Yeni hastanenin Sincan ile birlikte Beypazarı, Ayaş ve Nallıhan ilçelerinde yaşayan vatandaşlara da sağlık hizmeti vermesi bekleniyor. 

 

Proje kapsamında  5 katlı 82.375 m2 ana hastane binası, 3 katlı 15.850 m2  ağız diş sağlığı merkezi ve 4 katlı 911 araçlık 15.986 m2 otopark binası yer alacak.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32