GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ İZMİR İSTİNYE PARK AVM’NİN TERCİHİ KNAUF’UN ÜSTÜN PERFORMANSLI ÇÖZÜMLERİ OLDU YARGITAY’IN YENİ HİZMET BİNASINDA BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK İMZASI VAR HAPPY CENTER’IN İKLİMLENDİRMESİ FORM’A EMANET

SIRBİSTAN PAZARINDA FLEXIVA YÜKSELİŞTE

Sırbistan’ın en büyük ölçekli ve prestijli projelerinde Flexiva tercihi artış gösteriyor.

 

Sırbistan’ın en büyük kentsel dönüşüm projesi Belgrad Waterfront, Tuna nehrine bağlı Sava nehrinin sağ kıyısında, Sava amfi tiyatrosunu canlandırarak yükselen ve Sırbistan Hükümeti tarafından yönetilen 3.5 milyar USD’lık bir yatırım. Belgrad'ın şehir panaromasını ve ekonomisini iyileştirmeyi amaçlayan proje, 7 otel, 2.000 ofis, AVM ve 6.000 dairelik apartman bloklarından oluşuyor. 130 milyon Euro değerindeki Prestijli Lüks Konut Kompleksi Wellport, stüdyolardan 4 yatak odalı dairelere kadar değişen 500 adet son teknoloji konut biriminden oluşuyor. Kompleks dört aşamada inşa ediliyor. Proje, Wellport sakinlerine doğal malzemelere dayanan birinci sınıf kalitenin yanı sıra en modern teknolojiler ve enerji verimliliği ilkeleriyle el ele giden özenle seçilmiş malzemeler sunacak şekilde tasarlandı. Tarih boyunca Belgrad kentinin merkezi olan Dorcol’da 2 hektarlık arsa üzerinde yaklaşık 100.000 m2 konut ve ticari alan olarak projelendirilen karma yaşam projesi Novi Dorćol, Eski Kent'in kalbinde yeni bir yüksek kaliteli modern yaşam vahası yaratıyor.

 

Yeni yaşam merkezi, Novi Dorćol eski Platnara yönetim binasının bazı kısımlarını Belgrad'ın kentsel tarihinin önemli bir bölümünü yansıtacak şekilde koruyarak, modern yaşam tarzı ve konforunu sunacak. Komplekste, spa içeren bir havuz, restoranlar, anaokulları, oyun alanları ve diğer hizmet ve ticari alanlar mevcut olacak.

 

Belgrad’ın yapı sektörünün en önde gelen bu projelerinde Flexiva’nın SKY Serisi yangına karşı alev iletmez esnek hava kanalları kullanılıyor. Yurt içinde de sayısız seçkin projenin tercihi olan SKY serisi, yurt dışında da başarı grafiğini düzenli olarak yükseltiyor. Sırbistan’da pazar konumunu güçlendiren Flexiva’nın, TS EN 13180 Standartlarına uygun olarak üretilen SKY serisi, hava sızdırmazlığı konusunda, standartların üzerindeki basınç altında testlerden geçerek üstünlüğünü ispatlıyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32