GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ İZMİR İSTİNYE PARK AVM’NİN TERCİHİ KNAUF’UN ÜSTÜN PERFORMANSLI ÇÖZÜMLERİ OLDU YARGITAY’IN YENİ HİZMET BİNASINDA BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK İMZASI VAR HAPPY CENTER’IN İKLİMLENDİRMESİ FORM’A EMANET

POLONYA’DA FLEXIVA RÜZGÂRLARI ESİYOR

Polonya için büyük önem taşıyan projelerde; Flexiva’nın TS EN 13180 standardına uygun olarak imal edilen, hava sızdırmaz, çekme ve darbe dayanımı yüksek esnek hava kanalları kullanılıyor.

 

Avrupa pazarında güçlü adımlarla ilerlemesini sürdüren Flexiva’nın Polonya pazarındaki mega proje referansları arasına; Warszawa Tower, towarowa towers warszawa, Libero Tower, Gdański İş Merkezi, Varşova Batı Tren İstasyonu yerini aldı.

 

Varşova Kulesi, Belçikalı gayrimenkul geliştiricisi Ghelamco tarafından inşa edilmiş bir neomodern ofis binaları kompleksidir. 129,336 m2 zemin alanına sahip komplekste yer alan Varşova Spire A, 220 metre yüksekliğe sahiptir ve sadece kompleksin en yüksek binası değil, aynı zamanda Varşova'daki en yüksek ofis binasıdır. Warsaw Spire A, mükemmel düzeyde çevre dostu kimliği ile yeşil bina sertifikası BREEAM’e sahiptir. 

 

Towarowa towers warszawa, iki adet 29 katlı kuleden ve 7-12 katlı apartmanlardan oluşan konut kompleksidir. Toplantı odaları, fitness kulübü ve lounge alanları ile towarowa towers, Varşova’nın modern siluetinin bir parçası olarak ilgi odağıdır.

 

Libero Tower, 120 metre yüksekliğe sahip, Śródmieście CBD bölgesinin kuzey tarafında ticari bir işlevi olan ilk yüksek ofis binasıdır. Yüksek mimari standartların garantilendiği ofis yapısında, konfor ve enerji verimliliğinin mükemmel seviyesi hedeflendi.

 

Gdański İş Merkezi (GBC), Varşova'nın merkezinde bulunan dört adet A sınıfı ofis binasından oluşan modern bir komplekstir. 101.000 m² ticari alana sahip iş merkezinde ofis alanlarına ek olarak, perakende ve servis alanları da bulunmaktadır.

 

Kompleks, çevresel yüksek duyarlılık seviyesi ile BREEAM yeşil bina sertifikasına sahiptir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32