GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ İZMİR İSTİNYE PARK AVM’NİN TERCİHİ KNAUF’UN ÜSTÜN PERFORMANSLI ÇÖZÜMLERİ OLDU YARGITAY’IN YENİ HİZMET BİNASINDA BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK İMZASI VAR HAPPY CENTER’IN İKLİMLENDİRMESİ FORM’A EMANET

CUMHURBAŞKANLIĞI SENFONİ ORKESTRASI KONSER SALONU’NA ODE YALITIM İMZASI

Türkiye’de yalıtım sektörünün önde gelen firmalarından ODE Yalıtım, prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. ODE Yalıtım son olarak, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) Konser Salonu’nun tesisat yalıtımını üstlendi. Yalıtımda kullanılan ODE R-Flex ürünleri, enerji verimliliği ve maksimum tasarruf sağlamanın yanı sıra tesisatı koruyarak yapıların ömrünü uzatıyor.
 
Türkiye’de ve ihracat yaptığı altı kıtadaki 75’in üzerinde ülkede yalıtım sektörünün önde gelen firmalarından olan ODE Yalıtım, imza attığı prestijli projelerin arasına Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) Konser Salonu’nu da ekledi. Modern mimarisiyle büyük beğeni kazanan binanın tesisat yalıtımında, ODE Yalıtım’ın ODE R-Flex markası ile ürettiği elastomerik kauçuk köpüğü ürünleri tercih edildi.
 
ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir Ceylin Akdemir: “Ülkemize değer katan projelerde öncelikli tercih olmaya devam edeceğiz”
 
CSO Konser Salonu’nda uygulanan tesisat yalıtımı alanında geliştirdikleri ürünler ile Türkiye’de sektör liderliğini üstlendiklerini, Avrupa’da ise ilk üç büyük oyuncu arasında yer aldıklarını söyleyen ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, “Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın yeni binasında, ODE R-Flex PRM levha ve boru ürünlerimizi kullandık. Bu ürünler, enerji verimliliği ve maksimum tasarruf sağlamanın yanı sıra tesisatı koruyarak yapıların ömrünü uzatıyor. Türkiye’den ve dünyadan sanatçıları ağırlayacak bu önemli binaya katkı sunmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yenilikçi vizyonumuz ve Ar-Ge’yi odağımıza alarak geliştirdiğimiz ürünlerimiz ile ülkemize değer katan projelerin öncelikli tercihi olmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Dünyanın dört bir yanında ODE tercih ediliyor
 
ODE Yalıtım ürünlerinin 2020 yılında yurt içinde tercih edildiği projeler arasında, yapımı devam eden Ankara Cumhuriyet Kulesi, Ataşehir Finans Merkezi ile birlikte çok sayıda otel ve yaşam alanı bulunuyor. Ataşehir Finans Merkezi’nde, bu proje için özel olarak geliştirilen, µ≥ 11.000 değeri ile Türkiye’deki ilk ve tek en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayılı elastomerik kauçuk köpüğü olan R-flex Diamond ürünü kullanıldı. Global bir marka olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren ODE Yalıtım bu yıl ayrıca, Finlandiya, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Azerbaycan ve Benin’deki önemli projelerde de yer aldı. 
 
Gorsel (2)
Gorsel (1)
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32