GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ İZMİR İSTİNYE PARK AVM’NİN TERCİHİ KNAUF’UN ÜSTÜN PERFORMANSLI ÇÖZÜMLERİ OLDU YARGITAY’IN YENİ HİZMET BİNASINDA BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK İMZASI VAR HAPPY CENTER’IN İKLİMLENDİRMESİ FORM’A EMANET

OPTIMIST RESIDENCE KONUTLARININ TERCİHİ, ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÜKSEK ETNA ÇÖZÜMLERİ OLDU

İstanbul, Kadıköy’de 3 blokta 500 adet daire ve 56 adet ticari üniteden oluşan OPTIMIST RESIDENCE projesinde 5 yıl boyunca yedek parça, periyodik bakım ve servis hizmeti için ilave hiçbir bedel ödenmeyen ETNA PLUS satış konsepti tercih edildi.

 

ETNA PLUS konseptinde; proje kapsamında yer alan ürünlerin tamamı 5 yıl süresince malzemesel ve elektriksel olası üretim hatası ve arızalara karşı garanti altına alınmaktadır. Söz konusu garanti; kullanıcı kaynaklı olmayan, ürünün kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek tüm mekanik aşınma ve elektriksel arızaları da kapsamaktadır. Ayrıca ETNA PLUS kapsamındaki projelerde 5(beş) yıllık garanti süresi içerisinde her yıl ikişer kez olmak üzere ücretsiz servis bakım hizmeti verilmektedir. Böylelikle ETNA PLUS garantisi altındaki kullanıcı ve işletmeler; pompa çözümlerini uzun yıllar garantiye almakta, servis, bakım hizmetleri için herhangi bir giderle karşılaşmamakta ayrıca yüksek enerji verimliliğine sahip ETNA çözümleri ile elektrik giderlerini minimize etmektedir.

EIL FK (2)OPTIMIST RESIDENCE projesi kapsamında; EILR serisi frekans kontrollü, kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, PFK KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemi, EFP DP/DV serisi atık su drenaj pompaları ve NFPA20 standardına uygun, ayrılabilir gövdeli ESC serisi pompalara haiz yangın pompası tesis edilmiştir.

 

EILR SERİSİ KURU ROTORLU SİRKÜLASYON POMPASI

- Çevreye duyarlı tasarım, ecodesing (ErP 2009/125/EC) direktifine uygun

- Evsel, endüstriyel HVAC sistemlerinde sıcak, soğuk sirkülasyonuna uygun

- Maksimum Debi: 280m3/h, Maksimum Basınç: 103 mSS

- Su Sıcaklığı : -10 °C +130 °C

- DN40 – DN125 flanşlı bağlantı seçenekleri

- Trifaze IE3 verimlilikte, IP55 motor kullanımı

 

Yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Enerji verimliliği yüksek ürünler üretme vizyonu ile ilerleyen ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde güvenle tercih ediliyor ve kullanılıyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32