GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ İZMİR İSTİNYE PARK AVM’NİN TERCİHİ KNAUF’UN ÜSTÜN PERFORMANSLI ÇÖZÜMLERİ OLDU YARGITAY’IN YENİ HİZMET BİNASINDA BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK İMZASI VAR HAPPY CENTER’IN İKLİMLENDİRMESİ FORM’A EMANET

Yeni Gaziantep Havalimanı Yapımında CIAT Soğutma Grupları ile ALDAĞ Cihazları Tercih Edildi

Yeni Gaziantep Havalimanı Yapımında CIAT Soğutma Grupları ile ALDAĞ Marka Klima Santralleri, Fancoiller ve Isı Geri Kazanım Cihazları Tercih Edildi.
 
Gaziantep Havalimanı, 67.085 m² büyüklüğünde, 6 adet yolcu köprülü modern terminal binası ile yılda 5.000.000 yolcu kapasitesine ulaştı. Yeni terminal binasıyla birlikte Gaziantep Havalimanı, elektrikli araçların şarj olabileceği 2064 araç kapasiteli otoparka da sahip olacak.
 
Havalimanları referanslarına Gaziantep’i ekleyen Aldağ, yenilikçi iklimlendirme teknolojileriyle beklentileri üst düzeyde karşılayabilecek. Gaziantep Havalimanı’nda hizmet verecek ALDAĞ ve CIAT markasını taşıyan cihazlar, enerji verimliliğinin üst düzeyde gözetildiği, iklim ve çevre dostu kimlikleriyle öne çıkıyor. Bu proje için üretilen klima santralleri 4.200–26.300 m³/h hava debisi aralığında, plakalı ısı geri kazanım üniteli ve sağlıklı iç hava kalitesini sağlamak üzere %100 taze havayla çalışabilir özellikte. Aldağ’ın güçlü ürün gruplarından fancoil ailesine ait; 2–7 kW soğutma kapasitesi aralığında gizli tavan tipi, 17 kW soğutma kapasitesine sahip yüksek basınçlı ve 2,75– 6,49 kW soğutma kapasitesi aralığında 4 yöne üflemeli fancoiller, istenen koşullara sahip ısıtılmış veya soğutulmuş havayı yeni terminal binasına aktaracak. Aldağ fancoil cihazlarının tasarımında sadece ısıl konfor değil, akustik konfora da büyük önem verilmektedir. Bu nedenle bu cihazlar, özellikle yüksek prestije sahip yapılarda sessiz çalışma özelliği ile tercih edilmektedir. 5.000– 36.000 m3/h hava debisi aralığında hücreli aspiratör ve vantilatörler, 1500 m3/h debisine sahip 6 kW kapasiteli kanal tipi ısıtıcılar, aksiyel ve çatı tipi fanlar, bu projede yine Aldağ markasını taşıyan iklimlendirme çözümleri arasında yer alıyor. Bu cihaz gruplarında da Aldağ kalite hedefleri arasında yer alan enerji verimliliği ve akustik konfor, iklimlendirme sistem çözümlerini bütünleşik hale getiriyor.
 
Yenilenen Gaziantep Havalimanı için hizmet verecek soğutma grupları da, Aldağ güvencesi ile sunulan, küresel pazarın lider markası CIAT oldu. CIAT’ın Eurovent belgeli, EcoDesign yönetmeliğinin gerekliliklerini üst düzeyde karşılayan CIAT POWERCIAT serisi hava soğutmalı paket soğutma grupları, -20 °C ile +55 °C arasında çalışma aralığına sahip. Yüksek verimliliğe sahip Shell&tube evaporatörü, alüminyum mikro-kanallı kondenseri ile 4.5'e kadar SEER, 6.3'e kadar SEPR verimlilik değerlerine ulaşarak düşük işletme maliyeti avantajı sunan POWERCIAT, kompakt yapısı ve sessiz çalışma avantajları ile kategorisinde tercih seçeneklerinin ilk sırasında yer alıyor.
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32