GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL

Kahramankazan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesinde ALDAĞ Cihazları Tercih edildi

Kahramankazan’da 17 milyon lira ödenekle inşa edilen, yaklaşık 3 bin 600 metrekare kapalı alana sahip olan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesi’nde ALDAĞ cihazları hizmet veriyor. Geçtiğimiz yıl, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde kapılarını açan, sığınak alanından depolara, kongre ve sergi salonlarından çocuk atölyesi ve kafeteryasına kadar modern bir müze ve yaşam alanı anlayışını yansıtan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesi için tercih edilen ALDAĞ cihazları, sağlıklı iç ortam hava koşullarını, enerji ekonomisi ile birlikte sağlayacak.
 
Müze için üretilen Aldağ AKS Serisi Karışım Havalı Klima Santralleri, 14.000-19.000 m³/h hava debisi aralığına sahip. Klima santrallerinin kullanım ömrü boyunca, sorunsuz işletim ve kolay montaj, servis-bakım koşullarını gözeten Aldağ ürünlerinde santral teknik bilgileri ve temel kılavuz bilgiler; kolayca sökülmeyen, nem ve suya dayanıklı, uzun ömürlü etiketler olarak yer alıyor. Bu kültür tesisinin iç hava kalitesinin güvencesi olacak AKS Serisi %100 Taze Havalı Klima Santrali ise ısı geri kazanım özelliği ile sağlıklı havanın mümkün olabilen en uygun maliyetle sağlanmasına yardımcı oluyor. Enerji tasarrufunu en üst seviyeye çıkartmayı mümkün kılacak diğer Aldağ ürünleri arasında AHRV Serisi Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazları bulunuyor. 500-3000 m³/h hava debisi aralığındaki Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazları ile kamusal hizmet veren bu alanda havalandırma güvenliği güçlendiriliyor. 
 
Kahramankazan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesi iklimlendirme sistemi, 2,28 -7,82 kW soğutma kapasitesi aralığında Aldağ AE Serisi Gizli Tavan Tipi Fan Coiller, Termostatlar, Kanal Tipi Aspiratörler, Sığınak Santrali, Duman Tahliye Fanı ile tamamlanıyor. 
 
Zemin katında çok amaçlı kullanıma uygun 340 kişilik konferans salonu ile süreli ve süresiz sergi salonları, çocuk atölyesi, idari ofisler ve kafeterya bölümleri yer alan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesi’nin havalandırması, ALDAĞ’ın ideal iç hava kalitesini enerji verimli çözümlerle sağlayan cihazları güvencesinde, ziyaretçilerine konfor koşulları sunuyor.
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36