GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL

Biruni Üniversitesinin de Tercihi ALDAĞ Oldu

Tıp, Eczacılık, Astronomi, Matematik, Fizik, Coğrafya ve Tarih başta olmak üzere birçok alanda önemli eserler vererek dünya bilim tarihine “Evrensel Deha” olarak adını yazdıran Türk bilim insanı Ebu Reyhan El-Biruni’den ilham alan Biruni Üniversitesi, mevcut kampüs binalarının yanı sıra, daha geniş bir alanda eğitim ve öğretim hizmeti vermek için ek kampüs binası inşa etti. Modern sınıflar ve yeni eğitim alanlarının yer aldığı yeni kampüs binası için titizlikle bir seçim yapılarak Aldağ havalandırma ürünleri tercih edildi.    
 
Aldağ’ın 6.000-20.000 m³/h hava debisi aralığında yüksek ısı geçirgenliğine ve gerekli kapasiteyi sağlayacak yüzeye sahip DX bataryalı, %40 enerji tasarruflu, AKS serisi klima santrallerinin 50 mm taş yünü izolasyonlu çift cidarlı hücreleri, EN 1886 normlarına uygun olarak çelik karkas profiller ile üretiliyor. Özel contalama sistemiyle tam bir sızdırmazlığı sağlanan santraller, yüksek enerji verimliliği ile öne çıkıyor. Havayı şartlandırarak ortamda istenilen nem ve sıcaklık değerini sağlayan Aldağ klima santrallerinin gövde iç yüzeyleri, güvenilir temizlik koşullarını sağlamak üzere tamamen düzgün ve pürüzsüzdür, kaynaklı birleştirme yöntemi kullanılmaz.
 
Vantilatör, aspiratör hücrelerinde kullanılan öne eğik veya geriye eğik çift emişli yüksek verimli santrifüj fanlar ile plug fanlar hava debisi, basınç ve verim eğrilerine göre, %60 – 80 verim bölgelerinde seçilir. Statik ve dinamik balansları yapılan bu fanlar, galvaniz çelik sactan mamuldür. Kullanılan filtreler, yüksek verimli, kolaylıkla değiştirilebilen ve temizlenebilen özelliktedir.
 
Aldağ Klima Santrallerinin kalite parametreleri, DIN 1946 Kısım 4:2008, DIN EN ISO 5167 Standartlarında teste tabi tutularak EUROVENT tarafından belgelendirilmiştir. 
 
AKS serisi klima santrallerinin yanı sıra bu projede; 6.65 kW ısıtma kapasitesine sahip aksiyal fanlı sıcak hava apareyleri, 1.500-4.000 m³/h hava debisi aralığında 72 adet ısı geri kazanım cihazı da, bu eğitim kurumu için hizmet verecek.
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36