YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

FRASCOLD CX KOMPAKT VİDALI KOMPRESÖRLER

Maksimum verimlilikte konfor ve proses soğutma uygulamaları 

 

Frascold S.p.A. kuruluşundan bu yana, tüm dünyada geniş bir uygulama yelpazesi için her zaman soğutma ve klima çözümleri üretmiştir. Kalite ve yenilik arayışındaki kanıtlanmış mükemmellik, proses soğutma, konfor, endüstriyel, ticari ve nakliye soğutmasında sunulan tüm ürün ve hizmetlere yansır.

 

Soğutma sektörü son yıllarda giderek daha dinamik hale geldi ve düşük GWP ve doğal soğutucu akışkanların kullanımıyla daha da yüksek bir verime ulaşmak için daha hızlı hareket etti. Frascold, F-Gaz Yönetmeliği, Kigali Değişikliği ve EcoDesign Direktifi'ne verimli bir şekilde yanıt vermek için Araştırma ve Geliştirme yatırımları sağlamayı sürekli olarak taahhüt etmektedir.

 

Frascold CX vidalı kompresörler, tüm bu pazar gereksinimlerinin mükemmel bir ifadesidir ve bu seri, maksimum verimlilik, güvenilirlik ve esneklik sağlamak için tasarlanmıştır. Seri sadece geniş bir soğutma kapasitesi aralığını değil, aynı zamanda klima, proses soğutması, ısı pompası ve hatta orta buharlaşma sıcaklıklarında soğutma gibi son derece çeşitli uygulama aralığını da kapsar.

 

Kompresörün iç akışkan dinamiğinin dikkatli bir şekilde incelenmesi sayesinde çok düşük gürültü ve titreşim seviyeleri garanti edilir. Elektrik motoru, aşırı yük koşullarında büyük bir güvenilirlik sunar ve gelişmiş kontrolör INT69FRY, her koşulda optimum izleme ve koruma sağlar. Optimize edilmiş akışkan dinamiği ve en yeni tasarım ve üretim teknolojileri sayesinde, tüm olası konfigürasyonlar hem tasarım (COP / EER) hem de mevsimsel (SEER / SCOP) koşullarda en yüksek verimliliği sağlar.

 

İki farklı sıkıştırma oranı (Vi) maksimum verimlilik sağlar ve daha güçlü bir elektrik motoru seçerek daha fazla çalışma aralığını genişletmek mümkündür. Sürgülü valf sistemi, hem sabit kademeli hem de kademesiz olarak optimum kapasite kontrolü sağlar.

 

Frascold ayrıca müşterilerin EcoDesign hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir dizi yüksek verimli kompresör olan eksiksiz bir CX Evo Serisi sunar. Bu seri, konforlu iklimlendirme için kullanılan hava soğutmalı soğutucular gibi çoklu uygulamalar için idealdir ve özellikle kısmi yüklerde yüksek verimliliğin garantisidir.

 

Frascold, 2006 yılından bu yana işyerinde güvenliği garanti eden ve potansiyel olarak patlayıcı olduğu düşünülen atmosferlerin korunmasını sağlayan çözümleri incelemeye kendini adamıştır. Bu nedenle Frascold, kategori 3 ve G alanlarında kullanıma uygun eksiksiz bir CX ATEX Sertifikalı Seri sunar. Frascold CX kompresörleri, yasaların gerektirdiği risk analizini basitleştirir ve ayrıca geniş bir yelpazedeki mevcut soğutucu akışkanlar sayesinde yüksek verimlilik ve güvenilirlik standartları sağlayabilir.

 

Standart uygulamalar veya sınıflandırılmış alanlar, konvansiyonel soğutucular veya yanıcı maddeler, konfor veya orta sıcaklık uygulamaları fark etmeksizin, Frascold uygun CX konfigürasyonunu sağlayabilir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36