GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ İZMİR İSTİNYE PARK AVM’NİN TERCİHİ KNAUF’UN ÜSTÜN PERFORMANSLI ÇÖZÜMLERİ OLDU YARGITAY’IN YENİ HİZMET BİNASINDA BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK İMZASI VAR HAPPY CENTER’IN İKLİMLENDİRMESİ FORM’A EMANET

İZMİR-BORNOVA 1000 KİŞİLİK ÖĞRENCİ YURDUNDA CIAT SOĞUTMA GRUPLARI VE ALDAĞ FANCOİLLERİ TERCİH EDİLDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü tarafından İzmir-Bornova’ya kazandırılacak 1000 öğrenci kapasiteli kompleks, yurt binasının yanı sıra sosyal tesis ve idari bina bileşenlerini de içeriyor. Yaklaşık 30.728 metrekare alan üzerine inşa edilen kompleks, İzmir’in giderek artan öğrenci nüfusuna, en iyi koşullarla yaşam alanları sunarak hizmet verebilecek.

Günümüzde yapıların, insanların sadece barınma ihtiyaçlarını değil, yaşam kalitelerini gözetecek şekilde inşa edilmeleri hedefleniyor. T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bu projesine; Aldağ gerek yarım asrı aşan bir güvenin sembolü olan Aldağ markasını taşıyan ürünleri, gerekse uluslararası yaygın tercih gören temsilciliği CIAT’ın ürünleri ile değer kazandıracak. Gençlerin güvenli barınma ihtiyaçlarının yanı sıra eğitim performanslarını doğrudan etkileyebilecek, sağlıklı yaşam koşulları sağlayabilecek çözümler getirmeye yönelik kompleks için Aldağ; 56 adet iki borulu döşeme tipi, 691 adet iki borulu gizli tavan tipi ve 197 adet iki borulu dört yöne üflemeli fan coil üniteleri üretecek. Projede; ekolojik ayak izini küçültmeye yönelik çözümler arasında CIAT’ın Powerciat LX ST 4008A serisi soğutma grupları da yer alıyor. CIAT, Dünya İklimlendirme Sektöründe Eko-Tasarım Yönetmeliklerinin gereklerini en üst düzeyde karşılayabilen cihazlar olarak öne çıkıyor. İklim değişikliği ile mücadele çözümleri arasında büyük önem taşıyan soğutucu sistemler konusunda duyarlı duruşu olan yatırımcı ve sistem seçicileri için güvenilir seçenek olan CIAT’ın Powerciat serisi, -20°C ile 55°C dış ortam çalışma sıcaklığı aralığında, 4,5’e kadar Mevsimsel Enerji Verimlilik Oranı (SEER) ve 6,3’e kadar Mevsimsel Enerji Performansı Oranı (SEPR) aralığında verimlilik seçenekleri sunabiliyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32